Oferta nr 64 Kelowna

Oferta nr 64 Kelowna


Opis Kursu
Więcej informacji

Lokalizacja:

  • Kelowna - najbardziej słoneczne miejsce w Kanadzie, pomiędzy Calgary a Vancouver.

Kursy:

  • Super-intensywne - od 9:00 do 16:00 każdego dnia
  • Intensywne - od 9:00 do 14:55 każdego dnia
  • Standardowe - od 9:00 do 12:00 każdego dnia
  • Szeroki wybór kursów dodatkowych - egzaminacyjny, TOEIC, TOEFL, Przygotowanie akademickie, Certyfikat Winiarstwa, Zamieszkaj z nauczycielem

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących, motel, akademik studencki, hotel oraz oferta specjalna: zamieszkaj na farmie – naucz się prawdziwego kowbojskiego życia – uczestnicy są zobowiązani poświęcić 15 godzin tygodniowo na pomoc na farmie. Poza typowymi zajęciami na farmie, uczestnicy mogą skorzystać z jazdy konnej, wspinaczki, łowienia ryb, stolarstwa.

Cena od 1 410 CAD za kurs w wymiarze 25 godzin tygodniowo na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 3 posiłki dziennie, wpisowe szkoły oraz opłata rezerwacyjna za zakwaterowanie + materiały do nauki.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).