Oferta nr 69 Radolfzell

Oferta nr 69 Radolfzell


Opis Kursu
Więcej informacji

RADOLFZELL, NAD JEZIOREM BODEŃSKIM, PRZY GRANICY ZE SZWAJCARIĄ – WAKACYJNE LETNIE I ZIMOWE KURSY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY (15-17 LAT), LETNIE OBOZY JĘZYKOWY DLA DZIECI W WIEKU 11-14 LAT, OBÓZ PIŁKI NOŻNEJ Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM DLA 11-14 LATKÓW

Lokalizacja:

  • Radolfzell, nad jeziorem Bodeńskim, przy granicy ze Szwajcarią.

Kursy:

Oferta all inclusive: intensywny kurs języka niemieckiego, zakwaterowanie, wyżywienie, program zajęć pozalekcyjnych: bogaty program wypoczynkowo-sportowy.

Terminy: Wakacyjne kursy językowe (15-17 lat) - 02.06 - 28.08.2020 / Letni obóz językowy (11-14 lat) - 03.08- 28.08.2020 / Obóz piłki nożnej z językiem niemieckim (11-14 lat) – 03.08 - 28.08.2020 / Obóz taneczny z językiem niemieckim (11-14 lat) - 03.08 - 28.08.2020.

Cena od 1 820 EUR za kurs na okres 2 tygodni (obóz letni) wraz z zakwaterowaniem w domu gościnnym, 3 posiłki dziennie w tygodniu, 2 posiłki dziennie w weekendy i transferem z/na lotniska/o.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).