Oferta nr 82 Lignano

Oferta nr 82 Lignano


Opis Kursu
Więcej informacji

LIGNANO – LETNIA SZKOŁA JĘZYKOWA W VILLAGIO ADRIATICO, PROGRAM DLA 12-18-LATKÓW, PRYWATNA PLAŻA, PEŁNA INFRASTRUKTURA SPORTOWO-REKREACYJNA

Lokalizacja:

  • Lignano - popularny kurort wakacyjny, przepiękne morze i lasy sosnowe, wioska wakacyjna z basenem, boiskami do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Uczestnicy od 12 do 18 lat w czasie zajęć językowych dzieleni są na podstawie znajomości języka włoskiego, w czasie zajęć sportowo-rekreacyjnych według wieku. 24-godzinna opieka wychowawców i lektorów, obecność lekarza obozowego.

Kursy:

20 lekcji tygodniowo + materiał dydaktyczny w cenie, lektorzy z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla nastolatków.
Pobyty od 05.07.2020 do 01.08.2020

Zakwaterowanie:

W pokojach 3-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie, cotygodniowe pranie.

Cena od 1 880 EUR za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej, 3 posiłki dziennie i transfer z/na lotniska/o w Wenecji.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).