Oferta nr 98 okolice Londynu, Surrey (wiek 8-17 lat) – Angielski+Chelsea FC / Global Young Leaders

Oferta nr 98 okolice Londynu, Surrey (wiek 8-17 lat) – Angielski+Chelsea FC / Global Young Leaders


Opis Kursu
Więcej informacji

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MIŁOŚNIKÓW DEBAT LUB MŁODYCH PIŁKARZY, KTÓRZY PRAGNĄ SZKOLIĆ NIE TYLKO SWÓJ JĘZYK, ALE TAKŻE UMIEJĘTNOŚCI SPORTOWE RAZEM Z FUNDACJĄ CHELSEA  ORAZ DLA MŁODYCH UCZNIÓW CHCĄCYCH SPĘDZIĆ AKTYWNIE SWÓJ POBYT NA KURSIE

Lokalizacja:

    • Wycombe Abbey School - znajduje się w miejscowości High Wycombe, godzinę drogi od Londynu.

 

"Angielski aktywnie" (8-14 lat) - 27 godzin lekcji i zajęć tygodniowo

Angielski + tenis (8-14 lat) - 15 godzin lekcji języka angielskiego +15 godzin zajęć z tenisa tygodniowo

Angielski + teatr i taniec (8-14 lat) - 15 godzin lekcji języka angielskiego +12 godzin zajęć z teatru i tańca tygodniowo

Piłka nożna i Angielski razem z fundacją Chelsea FC - kurs przeznaczony dla chłopców i dziewcząt w wieku 8-14 lat. Treningi piłki nożnej i lekcje angielskiego. Kurs zawiera 15 godzin lekcji języka angielskiego tygodniowo, 15 godzin treningów tygodniowo. Dwie całodzienne wycieczki do Londynu lub poza.

Daty: 06.07 - 10.08.2020

 

    • Dulwich College - znajduje się 11 minut pociągiem od centrum Londynu.

Angielski aktywnie - kurs przeznaczony dla uczniów w wieku 12-17 lat. Lekcje angielskiego połączone z licznymi grami sportowymi, wycieczkami oraz programem rozwijającym. Kurs zawiera 15 godzin nauki lekcji języka angielskiego tygodniowo. Dodatkowo 6 godzin lekcji angielskiego tygodniowo w zakresie: informatyki, muzyki, sztuki, teatru i kinematografii oraz 6 godzin zajęć sportowych tygodniowo. Każdego tygodnia szkoła proponuje 2 wycieczki całodniowe do Londynu i i innych miast np. Brighton, Leeds Castle, Oxford.

Global Young Leaders – szkolenie w zakresie prowadzenia debat i rozmów dyplomatycznych. Rozwija umiejętność mówienia i słuchania, myślenie krytyczne i podnosi świadomość globalnych zagadnień: środowisko, bieda i rozwój, polityka kultur, polityka światowa i bezpieczeństwo międzynarodowe. Kurs zapewnia także 15 godzin nauki angielskiego. Każdego tygodnia szkoła proponuje 2 całodzienne wycieczki do Londynu, Cambridge i Oxfordu. 30 godzin lekcji tygodniowo. Wiek uczestników: 14-17 lat.

Przygotowanie do egzaminu IELTS (14-17 lat) - 27 godzin lekcji tygodniowo.

Angielski + teatr i taniec (12-17 lat)

Daty: 06.07 - 10.08.2020

 

Każdy z kursów zawiera:
- zakwaterowanie na kampusie z pełnym wyżywieniem
- codziennie zajęcia rekreacyjno-sportowe
- 2 całodniowe wycieczki tygodniowo
- certyfikat, raport i materiały do nauki
- transfer z/na lotniska/o w wyznaczonych dniach i godzinach (Heathrow, Gatwick)

 

Cena od 2 650 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem na kampusie, wyżywieniem oraz transferem z/na lotniska/o (w określonych dniach i godzinach).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).