Szkoły językowe w czasie epidemii COVID-19

Szkoły językowe w czasie epidemii COVID-19


Opis Kursu

Przedstawiciel agencji edukacyjnej Language Abroad odwiedził kilka szkół językowych w Londynie, aby przyjrzeć się ich funkcjonowaniu w czasie epidemii koronawirusa. Ośrodki otrzymały certyfikaty „We’re Good to Go”, co oznacza, że wprowadziły rozwiązania zgodne z zalecaniami rządu i branży edukacyjnej (ocena ryzyka, proces utrzymywania reżimu sanitarnego oraz zachowywania dystansu, zarówno w szkołach, jak i w miejscach zakwaterowania kursantów).

Wprowadzone zmiany mające na celu zapewnienia bezpieczeństwa kursantom i pracownikom:
– oznaczenia dystansujące społeczność w całym budynku (zachowanie odległości 1 metra od innych osób)
– środek do dezynfekcji rąk przy każdym wejściu / wyjściu do sal lekcyjnych i wokół budynku (obsługa w szkole prosi o dezynfekowanie rąk)
– mniejsza ilość osób w klasie (np. 8 osób w szkole w Wimbledonie)
– ekrany ochronne w salach lekcyjnych
– godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć oraz przerwy będą inne dla różnych grup, by wszyscy nie spotykali się w tym samym czasie we wspólnych obszarach
– w danym momencie tylko jedna grupa może korzystać ze schodów, zachowując dystans
– sale lekcyjne będą od siebie oddalone; niektóre części budynku pozostaną zamknięte dla kursantów i pracowników
– klasy będą dezynfekowane i czyszczone pod koniec każdego dnia
– każda grupa otrzyma jedną salę lekcyjną z której będzie korzystać, a każdy kursant to samo, wyznaczone miejsce w sali
– każda grupa będzie miała przydzielonego jednego nauczyciela
– w miarę możliwości i jeśli będą na to pozwalać przepisy przeciwpożarowe, drzwi do sal lekcyjnych pozostaną otwarte
– większość usług recepcyjnych zostanie przeniesiona do internetu; w recepcji będzie pracowała jedna osoba

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
+48 (32) 262-40-36
+48 783-744-111
[email protected]

 

Zachęcamy do korzystania z bezpiecznych kursów językowych za granicą. Polecamy także opcje kursów indywidualnych, w domu nauczyciela lub online.

 

 

    Zapytaj o szczegóły
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).