Angielski dla managerów HR

Angielski dla managerów HR


Więcej informacji

Lokalizacje i rodzaje kursów:

 • Oferta nr 112 - prestiżowa szkoła zlokalizowana Holland Park, w niedalekiej odległości od jednej z najlepszych dzielnic Londynu, Notting Hill i Kensington. Jest to najstarszy, akredytowany przez rząd angielski ośrodek na świecie. Szkoła została założona w 1912 roku. Budynek szkoły jest na bieżąco odnawiany i modernizowany. Posiada wszelkie potrzebne udogodnienia, niezbędne do nauki języka.
Po przez wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi wykładowcami w kraju, szkoła ma na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak: Audi Akademie GmbH, Banco Santander, BP, Deutsche Bank, Henkel Japan, Skoda, Swedish Association of Lawyers i wile innych znanych firm. Firmy te od lat korzystają z kursów językowych, każda w swojej profesji. Zakwaterowanie: Szkoła oferuje różne rodzaje zakwaterowania:
 • rodziny goszczące typu "Silver" z łazienką na korytarzu
 • rodziny goszczące typu "Gold" z łazienką w pokoju
 • rezydencje szkolna całoroczną
 • rezydencje szkolną w sezonie letnim
 • prywatne apartamenty
 • hotele
Cena uzależniona jest od rodzaju zakwaterowania i ilości posiłków w cenie. W rodzinie goszczącej w cenie podstawowej jest śniadanie, ale za dodatkową opłatą można wykupić lunch w restauracji. Dania przyrządzane są przez jednych z najlepszych kucharzy. Każdy znajdzie coś dla siebie, są dania mięsne, rybne, domowe desery owoce i naturalne soki. Posiłki przyrządzane są z naturalnych, swojskich produktów. Kursy: Szkoła organizuje ponad 20 różnych kursów. Każda lekcja to zegarowa godzina, 60 min. Każdy kurs ma inną datę rozpoczęcia, wymagany wiek, poziom językowy czy długość kursu.
 • English for Human Resources – 30 godz. w grupach maks. 6-osobowych, długość kursu to 1-tydzień. Wymagany wiek to 25 lat, poziom językowy B1-2. Kursy odbywają się w określonych datach.
Organizują również kursy specjalistyczne typu przygotowanie do IELTS, FCE, CAE i wiele innych. Cena za pobyt na okres 1-tygodnia zaczyna się od 1 620 GBP. Cena zawiera:
 • Kurs
 • Zakwaterowanie w rodzinie goszczącej ze śniadaniem i dzieloną łazienką
 • Wpisowe szkoły
 • Opłata rezerwacyjna za zakwaterowanie
 • Materiały do nauki
Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe opłaty to opłata operacyjna w wysokości 500 PLN, oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 70 PLN na tydzień pobytu. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.  

  Zapytaj o szczegóły
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).