O nas

Naucz się za granicą języka AngielskiegoFrancuskiegoHiszpańskiegoRosyjskiegoNiemieckiegoJapońskiegoChińskiego


Najlepsze szkoły językowe

Oferujemy kursy tylko w najlepszych i sprawdzonych szkołach językowych na świecie.

Poznaj świat!

Poznasz język i i kulturę kraju, z którego pochodzi.

Swobodna konwersacja

Nauczysz się swobodnie posługiwać językiem obcym.

Kim Jesteśmy?

W celu wybrania najwłaściwszej szkoły, spełniającej oczekiwania naszego klienta oraz odpowiadającej jego potrzebom, zapraszamy do naszego biura, gdzie doświadczeni oraz wykwalifikowani przedstawiciele firmy zaproponują konkretne oferty dostosowane do indywidualnych zapatrywań. Nasi pracownicy spotykają się również z klientami w ich miejscu zamieszkania. Language Abroad oferuje również doradztwo w zakresie kształcenia dzieci i młodzieży za granicą oraz planowanie ścieżki kariery dla dzieci i młodzieży, począwszy od wczesnej nauki języka na kursach językowych za granicą, poprzez wczesnoszkolny pobyt w boarding school tzw Preparatory School, a następnie etap GCSE i A-level czy też IB w najlepszych szkołach angielskich i w ich odpowiednikach w innych krajach Europy i świata. Współpracujemy tylko z pewnymi i solidnymi szkołami zagranicznymi, które mogą pochwalić się długoletnią tradycją oraz innowacyjnymi metodami nauczania potwierdzonymi odpowiednimi i licznymi certyfikatami.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat boarding schools i poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie, prosimy o kontakt, a z pewnością pomożemy wybrać dogodną opcję dla każdego dziecka. Nie ma wątpliwości, że boarding schools dają wysokie możliwości rozwoju umiejętności posługiwania sie językiem obcym już od najmłodszych lat.

Dodatkowo pragniemy poinformować Państwa, że jesteśmy legalnie działającą firmą, która znajduje się w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego, do którego zostaliśmy wpisani pod numerem 915. Posiadamy także gwarancję ubezpieczeniową firmy ubezpieczeniowej AXA.

0
+
Zadowolonych Klientów
0
+
Lektorów i Nauczycieli
0
+
Sprawdzonych Placówek

Wyjazdy Językowe

Należymy również do grupy agentów akredytowanych przez ICEF, czyli organizację, która wyznacza odpowiednie standardy w dziedzinie pośrednictwa usług edukacyjnych. Skupia ona liczne szkoły, uniwersytety, a także instytuty językowe na całym świecie, dając Państwu pewność wyboru najlepszych placówek zagranicznych z internatem (boarding schools). Możemy się również pochwalić akredytacją English UK – czołowego stowarzyszenia szkół oraz ośrodków nauczania języka angielskiego nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na świecie. Chcielibyśmy również nadmienić, że jesteśmy partnerem International Association of Language Centres.

Różnorodne wyjazdy językowe, które oferujemy, są skierowane zarówno do najmłodszych, czyli dzieci i młodzieży, jak i do osób dorosłych. Z kursów może skorzystać każdy, bez względu na wiek. Warto jednak dodać, że niektóre szkoły, z którymi współpracujemy, organizują na przykład kursy wyłącznie dla osób starszych, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się do naszej placówki i rozmowa z wykwalifikowanym oraz doświadczonym pracownikiem, który pomoże Państwu wybrać idealną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Kursy, które znajdują się w naszej bazie, mają również zróżnicowany poziom intensywności.

Nasi klienci mogą wybierać spośród ofert dotyczących języka ogólnego, a także kursami specjalistycznymi, dotyczącymi wyłącznie jakiegoś obszaru życia czy pracy zawodowej. Serdecznie polecamy nasze usługi, szczególnie osobom, które pragną przygotować się do egzaminów bądź studiów za granicą, a także dla kadry zarządzającej, biznesmenów i specjalistów różnorakich branż, między innymi nauczycieli, lekarzy, prawników, lotników oraz wielu innych. Wyjazdy oferowane przez naszą firmę są na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto tylko ma na nie ochotę i pragnie rozwinąć w jak najlepszy sposób swoje umiejętności językowe.

Niosą one ze sobą całą gamę tzw. wartości dodanych, czyli dla dzieci i młodzieży oprócz nauki języka obcego, zawieranie przyjaźni, poznawanie obcych kultur, a dla dorosłych podobnie i do tego networking, który we współczesnym świecie odgrywa znaczącą rolę.

Wyjazd na kurs zagraniczny może być formą wyróżnienia i nagrodzenia pracownika, a jednocześnie podnieść w krótkim czasie jego kwalifikacje, np. daje możliwość w ciągu dwóch tygodni zrealizowania materiału, którego przyswojenie na standardowym kursie językowym w kraju zajęłoby cały semestr. Może to być także uzupełnienie i powtórzenie tego czego uczyliście się Państwo w ciągu roku na kursach krajowych. Wiele szkół oferuje trening językowy dla osób z sektora biznesowego: dyrektorów, menedżerów, kadry zarządzającej. Nauka w małym gronie osób z podobnego otoczenia, ale z całego świata, a do tego indywidualnego lekcje gwarantują znaczny wzrost umiejętności językowych. Tematyka lekcji zostaje dopasowana do preferencji kursanta.

Wybór właściwego poziomu nauczania gwarantuje test przeprowadzany w pierwszym dniu pobytu w szkole, a w przypadku niektórych kursów (głównie specjalistycznych) – ankieta wysyłana jeszcze przed przyjazdem.

Nauka za granicą to nie tylko nauka w pracowni językowej. Szkoły oferują do dyspozycji swoich słuchaczy nowoczesne zaplecza multimedialne, internet, bogato wyposażone biblioteki, możliwość kontaktów z innymi kursantami w specjalnie do tego przeznaczonych przestrzeniach wspólnych – kafeteriach, ogrodach itp. Ważna jest dbałość o zachowanie mixu narodowościowego – w szkołach spotykają, wspólnie uczą się i wypoczywają osoby z różnych krajów, reprezentujące różne kultury. Wykwalifikowani pracownicy szkół proponują bogaty program kulturalno – sportowy i wycieczki do najciekawszych miejsc w okolicy.