Język Angielski

Kursy angielskiego i szkoła w Anglii

Jak szybko nauczyć się języka angielskiego? Najlepiej wśród rodowitych mieszkańców Wielkiej Brytanii. Londyn, Hastings, Oxford, Manchester, Wimbledon – to tylko niektóre miejsca kursów, jakie oferuje nasza agencja. Wybierając angielski w Anglii nasi kursanci nie tylko szybko przyswajają zasady języka, ale także poznają ciekawy kulturowo region.

Nauka i rozrywka, czyli przyjemne z pożytecznym – to główna zaleta naszych kursów języka angielskiego w Anglii. A ponadto: wyspecjalizowana kadra native speakerów, rodzinna atmosfera, szkoła w Anglii, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych i ciekawe miejsca do zwiedzania.

Organizujemy kursy wakacyjne, przygotowujące do boarding schools, ogólne, biznesowe, specjalistyczne, dla nauczycieli i seniorów.Ponadto organizujemy naukę za granicą w szkołach średnich w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Hiszpanii, Francji i wielu innych krajach. Współpracujemy z wieloma szkołami w Wielkiej Brytanii, a podczas kursów służymy radą i pomocą. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i poziom zaawansowania na kursy angielskiego. W Anglii – ojczyźnie tego języka, odkryjecie fascynującą kulturę i przeżyjecie niesamowitą przygodę.

Profesjonalne kursy angielskiego w renomowanych szkołach w Anglii

Kursy angielskiego w Anglii to nie tylko efektywna nauka wśród rodowitych Brytyjczyków, od których można nauczyć się znacznie więcej niż od polskich lektorów w naszym rodzimym kraju, ale także niesamowita przygoda. Ciągły kontakt z językiem angielskim, nie tylko podczas zajęć lekcyjnych, ale w codziennych, życiowych sytuacjach przełamuje barierę, która występuje u wielu osób podczas mówienia, a także inspiruje do dalszego rozwijania językowych umiejętności. Efektywna nauka angielskiego połączona z miło spędzonym czasem wolnym może przynieść najlepsze efekty. Ludzki mózg szybciej przyswaja wiedzę w momencie, kiedy tego nie kontroluje, niż kiedy jest zmuszany do nauki. Interesujące zajęcia w ciągu dnia, które oferuje szkoła w Anglii, a także wycieczki w ciekawe miejsca i korzystanie z lokalnych atrakcji spowodują nieunikniony kontakt z ludźmi z różnych krajów.

Oprócz efektywniejszej nauki osoby korzystające z kursu będą mogły przeżyć niezapomniane wakacje i zawrzeć wiele nowych znajomości. Doświadczona i stale podnosząca swoje kwalifikacje kadra nauczycielska pomoże przyswoić wiedzę teoretyczną, którą będzie można poprzeć praktyką podczas korzystania z miejscowych rozrywek. Kursy angielskiego i szkoła w Anglii pozwolą na zobaczenie nieznanych dotąd terenów, poznanie innej kultury oraz zwyczajów panujących w odległym miejscu.

Language Abroad poleca angielski w Anglii!

Wybierz interesujący Cię kraj