Angielski w sektorze medycznym

Angielski w sektorze medycznym


Więcej informacji

Lokalizacje i rodzaje kursów:

  • Oferta nr 110 - Oxford - 20 lekcji języka angielskiego oraz 10 lekcji języka medycznego. Zagadnienia: wywiad z pacjentem, przeprowadzanie badania, formułowanie diagnozy, wsparcie i udzielanie porad.
  • Oferta nr 46 - Toronto - 4 lekcje dziennie języka ogólnego i 2 lekcje dziennie języka medycznego. Program pełny – 12 tygodni, programy mini – 4-8 tygodni. Po pozytywnym zaliczeniu programu 8 tygodniowego, studenci mogą podjąć niepłatną praktykę w ośrodkach opieki medycznej. Zagadnienia: nauka specjalistycznego słownictwa, czytanie i pisanie listów, historii chorób i raportów medycznych, komunikacja z pacjentami i personelem medycznym.
  • Oferta nr 01 - Bournemouth - program 20 lekcji języka ogólnego i 10 lekcji języka medycznego tygodniowo w mini grupach. Zagadnienia: nauka specjalistycznego słownictwa -choroby, wypadki, operacje, leki i skutki uboczne, czytanie i pisanie listów, historii chorób i raportów medycznych, komunikacja z pacjentami i personelem medycznym, opieka zdrowotna prywatna i państwowa.
Cena od 1 150 GBP za kurs na okres 2 tygodni, bez zakwaterowania (Bournemouth). W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.  

    Zapytaj o szczegóły
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).