Angielski dla prawników

Angielski dla prawników


Więcej informacji

Lokalizacje i rodzaje kursów:

 • Oferta nr 100 - Cambridge - kurs łączony 50:50 obejmuje 12,5 godziny nauki indywidualnej i 12,5 godziny pracy w grupie ze studentami z innych krajów. Praca indywidualna pozwala na skoncentrowanie się na tematyce specjalistycznej (prawo pracy, prawo spółek, prawo podatkowe, własność intelektualna). Uczestnik kursu może skupić się na nauce tworzenia pism prawniczych i przygotować się do podejścia do egzaminu z języka prawniczego (ILEC).
 • Oferta nr 110 - Oxford - kurs 20 lekcji angielskiego ogólnego oraz 10 lekcji języka dla prawników z przygotowaniem do egzaminu z języka prawniczego ILEC. Zagadnienia w czasie kursu: system prawa cywilnego i karnego w Wielkiej Brytanii, kontrakty, prawo pracy - ćwiczenia praktyczne, przygotowanie do egzaminu ILEC.
 • Oferta nr 56 - Cambridge (USA, koło Bostonu) - w czasie tego kursu uczestnicy zapoznają się z amerykańskim systemem prawnym i prawodawczym. Poznają terminologię prawniczą, analizują przypadki i dokumenty prawne. Ponadto odwiedzają prawdziwe sale sądowe i oglądają filmy z prawdziwymi procesami sądowymi.
 • Oferta nr 86 - Bournemouth - kurs Business English 29 lekcji tygodniowo + 2 lekcje Electives (Law)  w grupach maks. 4-osobowych tygodniowo. Zagadnienia prawnicze: wprowadzenie do prawa krajów anglosaskich, rodzaje prawa, prawo międzynarodowe, prawo kontraktów, prawo handlowe, prawo pracy, aktualne problemy prawnicze. W zależności od długości trwania kursu i od poczynionych postępów można uzyskać: Świadectwo Kursu Prawniczego, Dyplom Kursu Prawniczego, ILEC – szkoła jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym ILEC.
Cena od 980 GBP za kurs na okres 2 tygodni bez zakwaterowania (Bournemouth). Oferta nr 112: Prestiżowa szkoła zlokalizowana Holland Park, w niedalekiej odległości od jednej z najlepszych dzielnic Londynu, Nothing Hil i Kensington. Jest to najstarszy, akredytowany przez rząd Angielski ośrodek na świecie. Szkoła została założona w 1912 roku.Budynek szkoły jest na bieżąco odnawiany i modernizowany. Posiada wszelkie potrzebne udogodnienia, niezbędne do nauki języka. Po przez wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi wykładowcami w kraju, szkoła ma na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak: Audi Akademie GmbH, Banco Santander, BP, Deutsche Bank, Henkel Japan, Skoda, Swedish Association of Lawyers i wile innych znanych firm. Firmy te od lat korzystają z kursów językowych, każda w swojej profesji.

Lokalizacja:

Szkoła oferuje różne rodzaje zakwaterowania:
 • rodziny goszczące typu "Silver" z łazienką na korytarzu
 • rodziny goszczące typu "Gold" z łazienką w pokoju
 • rezydencje szkolna całoroczną
 • rezydencje szkolną w sezonie letnim
 • prywatne apartamenty
 • hotele
Cena uzależniona jest od rodzaju zakwaterowania i ilości posiłków w cenie. U rodziny goszczącej w cenie podstawowej jest śniadanie, ale za dodatkową opłatą można wykupić lunch w restauracji. Dania przyrządzane są przez jednych z najlepszych kucharzy. Każdy znajdzie coś dla siebie, są dania mięsne, rybne, domowe desery owoce i naturalne soki. Posiłki przyrządzane są z naturalnych, swojskich produktów.

Kursy:

Szkoła organizuje ponad 20 różnych kursów. Każda lekcja to zegarowa godzina, 60 min. Każdy kurs ma inną datę rozpoczęcia, wymagany wiek, poziom językowy czy długość kursu.
 • Legal English 20-30 lat – 24 godziny w grupach maks. 10-osobowych, kurs trwa 3-tyg. Wymagany wiek to 20-30 lat, poziom językowy B1-2.
 • Legal English - Commercial Lawyers - tygodniowy kurs, 30 godzin w grupie maks. 6-osobowej. Minimalny wiek uczestników: 30 lat, poziom B2-C1.
Szkoła organizuje również kursy specjalistyczne typu IELTS, FCE, CAE i wiele innych. Cena za 3-tygodniowy kurs Lgeal English 20-30 lat: 2440 GBP.

Cena zawiera:

 • Kurs
 • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej ze śniadaniem i dzieloną łazienką
 • Wpisowe szkoły
 • Opłata rezerwacyjna za zakwaterowanie
 • Materiały do nauki
Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe opłaty: opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 70 PLN na tydzień pobytu. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.  

  Zapytaj o szczegóły
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).