Angielski dla prawników

Angielski dla prawników


Opis Kursu
Więcej informacji

Lokalizacje i rodzaje kursów:

 • Oferta nr 100 - Cambridge - kurs łączony 50:50 obejmuje 12,5 godziny nauki indywidualnej i 12,5 godziny pracy w grupie ze studentami
  z innych krajów. Praca indywidualna pozwala na skoncentrowanie się na tematyce specjalistycznej (prawo pracy, prawo spółek, prawo podatkowe, własność intelektualna). Uczestnik kursu może skupić się na nauce tworzenia pism prawniczych i przygotować się do podejścia do egzaminu z języka prawniczego (ILEC).
 • Oferta nr 72 - Londyn - kurs przeznaczony dla absolwentów lub pracowników kancelarii, którzy używają języka angielskiego w pracy. Kurs pomaga w zrozumieniu tekstów prawniczych i aktywnym udziale w dyskusjach, spotkaniach, uczy pisania
  i streszczania kontraktów oraz prezentacji. Kurs obejmuje 27 godzin i 30 minut zajęć w grupach 6 osobowych, minimalny wiek uczestników to 21 lat.
 • Oferta nr 110 - Oxford - kurs 20 lekcji angielskiego ogólnego oraz 10 lekcji języka dla prawników z przygotowaniem do egzaminu z języka prawniczego ILEC. Zagadnienia w czasie kursu: system prawa cywilnego i karnego w Wielkiej Brytanii, kontrakty, prawo pracy - ćwiczenia praktyczne, przygotowanie do egzaminu ILEC.
 • Oferta nr 56 - Cambridge (USA, koło Bostonu) - w czasie tego kursu uczestnicy zapoznają się z amerykańskim systemem prawnym
  i prawodawczym. Poznają terminologię prawniczą, analizują przypadki i dokumenty prawne. Ponadto odwiedzają prawdziwe sale sądowe i oglądają filmy z prawdziwymi procesami sądowymi.
 • Oferta nr 86 - Bournemouth - kurs 20 lekcji tygodniowo z zakresu języka prawniczego (obejmuje zagadnienia do egzaminu ILEC) + 10 lekcji tygodniowo z języka ogólnego (przygotowanie do wybranego egzaminu Cambridge). Zagadnienia prawnicze: wprowadzenie do prawa krajów anglosaskich, rodzaje prawa, prawo międzynarodowe, prawo kontraktów, prawo handlowe, prawo pracy, aktualne problemy prawnicze. W zależności od długości trwania kursu i od poczynionych postępów można uzyskać: Świadectwo Kursu Prawniczego, Dyplom Kursu Prawniczego, ILEC – szkoła jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym ILEC.

Cena od 1 045 GBP za kurs na okres 1 tygodnia bez zakwaterowania (Londyn).

Oferta nr 112:

Prestiżowa szkoła zlokalizowana Holland Park, w niedalekiej odległości od jednej z najlepszych dzielnic Londynu, Nothing Hil i Kensington. Jest to najstarszy, akredytowany przez rząd Angielski ośrodek na świecie. Szkoła została założona w 1912 roku.Budynek szkoły jest na bieżąco odnawiany i modernizowany. Posiada wszelkie potrzebne udogodnienia, niezbędne do nauki języka.

Po przez wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi wykładowcami w kraju, szkoła ma na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak: Audi Akademie GmbH, Banco Santander, BP, Deutsche Bank, Henkel Japan, Skoda, Swedish Association of Lawyers i wile innych znanych firm.

Firmy te od lat korzystają z kursów językowych, każda w swojej profesji.

Lokalizacja:

Szkoła oferuje różne rodzaje zakwaterowania:

 • rodziny goszczące typu "Silver" z łazienką na korytarzu
 • rodziny goszczące typu "Gold" z łazienką w pokoju
 • rezydencje szkolna całoroczną
 • rezydencje szkolną w sezonie letnim
 • prywatne apartamenty
 • hotele

Cena uzależniona jest od rodzaju zakwaterowania i ilości posiłków w cenie. U rodziny goszczącej w cenie podstawowej jest śniadanie, ale za dodatkową opłatą można wykupić lunch w restauracji. Dania przyrządzane są przez jednych z najlepszych kucharzy. Każdy znajdzie coś dla siebie, są dania mięsne, rybne, domowe desery owoce i naturalne soki. Posiłki przyrządzane są z naturalnych, swojskich produktów.

Kursy:

Szkoła organizuje ponad 20 różnych kursów. Każda lekcja to zegarowa godzina, 60 min. Każdy kurs ma inną datę rozpoczęcia, wymagany wiek, poziom językowy czy długość kursu.

 • Legal English 20-30 lat – 24 godziny w grupach maks. 10-osobowych, kurs trwa 3-tyg. Wymagany wiek to 20-30 lat, poziom językowy B1-2.
 • Legal English 30+ - tygodniowy kurs, 30 godzin w grupie maks. 6-osobowej. Minimalny wiek uczestników: 30 lat, poziom B2-C1.

Szkoła organizuje również kursy specjalistyczne typu IELTS, FCE, CAE i wiele innych.

Cena za 3-tygodniowy kurs Lgeal English 20-30 lat: 2223 GBP.

Cena zawiera:

 • Kurs
 • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej ze śniadaniem i dzieloną łazienką
 • Wpisowe szkoły
 • Opłata rezerwacyjna za zakwaterowanie
 • Materiały do nauki

Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe opłaty: opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 50 PLN na tydzień pobytu.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.

 

Zapytaj o szczegóły