Angielski dla sektora finansowo-bankowego

Angielski dla sektora finansowo-bankowego


Więcej informacji

Lokalizacje i rodzaje kursów:

  • Oferta nr 72 - Londyn - kurs idealny dla bankowców. Dzięki zajęciom uczestnicy mogą nauczyć się przedstawiania produktów bankowych, rozumienia podstawowych koncepcji finansowych oraz tworzenia relacji z klientami i współpracownikami Uczestnicy poznają słownictwo i zagadnienia dotyczące brytyjskich instytucji finansowych. W ramach kursu kładzie się również nacisk na spotkania, negocjacje, udział w dyskusjach, podsumowanie finansowych ustaleń i komunikacja telefoniczna. Kurs obejmuje: 27 godzin i 30 minut zajęć w grupach 6 osobowych, minimalny wiek uczestników to 21 lat.
  • Oferta nr 01 - Bournemouth - program 20 lekcji języka ogólnego i 10 lekcji języka finansowego tygodniowo w mini grupach, przygotowanie się do podejścia do egzaminu z języka finansowego (ICFE). Zagadnienia: bankowość, finanse przedsiębiorstw, organizacja firm, budżetowanie, księgowość, transakcje finansowe, elementy wyceny finansowej, dokumenty finansowe.
  • Oferta nr 86 - Bournemouth - kurs 20 lekcji tygodniowo z zakresu finansów i usług finansowych (obejmuje zagadnienia do egzaminu ICFE) + 10 lekcji tygodniowo z języka ogólnego (przygotowanie do wybranego egzaminu Cambridge). Zagadnienia finansowe: ocena wyniku finansowego, rachunek wyników, bilans, przepływ środków pieniężnych, wskaźniki finansowe, budżetowanie, zarządzanie kapitałem obrotowym, źródła finansowania, typy organizacji w biznesie, zadania banków, fuzje i przejęcia, obrót akcjami i fundusze inwestycyjne. W zależności od długości trwania kursu i od poczynionych postępów można uzyskać: Świadectwo Kursu Języka Finansowego, Dyplom Kursu Języka Finansowego, ICFE – szkoła jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym ICFE.
Cena od 2 550 GBP za kurs na okres 4 tygodni, bez zakwaterowania (Bournemouth - 01).  

    Zapytaj o szczegóły
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).