Angielski dla sektora finansowo-bankowego

Angielski dla sektora finansowo-bankowego


Opis Kursu
Więcej informacji

Lokalizacje i rodzaje kursów:

  • Oferta nr 72 - Londyn - kurs idealny dla bankowców. Dzięki zajęciom uczestnicy mogą nauczyć się przedstawiania produktów bankowych, rozumienia podstawowych koncepcji finansowych oraz tworzenia relacji z klientami i współpracownikami Uczestnicy poznają słownictwo i zagadnienia dotyczące brytyjskich instytucji finansowych. W ramach kursu kładzie się również nacisk na spotkania, negocjacje, udział w dyskusjach, podsumowanie finansowych ustaleń i komunikacja telefoniczna. Kurs obejmuje: 27 godzin i 30 minut zajęć w grupach 6 osobowych, minimalny wiek uczestników to 21 lat.
  • Oferta nr 01 - Bournemouth - program 20 lekcji języka ogólnego i 10 lekcji języka finansowego tygodniowo w mini grupach, przygotowanie się do podejścia do egzaminu z języka finansowego (ICFE). Zagadnienia: bankowość, finanse przedsiębiorstw, organizacja firm, budżetowanie, księgowość, transakcje finansowe, elementy wyceny finansowej, dokumenty finansowe.
  • Oferta nr 86 - Bournemouth - kurs 20 lekcji tygodniowo z zakresu finansów i usług finansowych (obejmuje zagadnienia do egzaminu ICFE) + 10 lekcji tygodniowo z języka ogólnego (przygotowanie do wybranego egzaminu Cambridge). Zagadnienia finansowe: ocena wyniku finansowego, rachunek wyników, bilans, przepływ środków pieniężnych, wskaźniki finansowe, budżetowanie, zarządzanie kapitałem obrotowym, źródła finansowania, typy organizacji w biznesie, zadania banków, fuzje i przejęcia, obrót akcjami i fundusze inwestycyjne. W zależności od długości trwania kursu i od poczynionych postępów można uzyskać: Świadectwo Kursu Języka Finansowego, Dyplom Kursu Języka Finansowego, ICFE – szkoła jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym ICFE.

Cena od 1 750 GBP za kurs na okres 4 tygodni, bez zakwaterowania (Bournemouth - 01).

 

Zapytaj o szczegóły