Oferta nr 90 Edynburg

Oferta nr 90 Edynburg


Opis Kursu
Więcej informacji

NAUKA ANGIELSKIEGO W KAMERALNEJ SZKOLE W SZKOCJI

 

OPIS:

Już dziś zapisz się na efektywny kurs języka angielskiego w stolicy kraju – Edynburgu. Gwarantowana skuteczność nauczania w kameralnej atmosferze i małych grupach (maks. 5-osobowych). Dowolna długość kursu oraz niezapomniane zwiedzanie szkockich zamków, muzeów i naturalnego piękna „wrzosowego” kraju.

XVIII-wieczny budynek placówki został niedawno odnowiony i przystosowany do nauki w zacisznej przestrzeni. Szkoła posiada trzy piętra, dużą bibliotekę, pokój do nauki, a także salę przeznaczoną do wypoczynku, gdzie można w miłym otoczeniu napić się kawy. Szkoła zlokalizowana jest w centrum Nowego Miasta w Edynburgu, kilka minut drogi od znanych ulic, Princes Street i Princes Street Gardens, placu Św. Andrzeja czy dworca kolejowego Waverley. W okolicy znajduje się wiele sklepów, kafejek, restauracji, kin i innych atrakcji turystycznych. Dojazd autobusami możliwy ze wszystkich części Edynburga.

LOKALIZACJA:

Edynburg, Szkocja - miasto jest siedzibą szkockiego parlamentu, miejscem słynnych festiwali, koncertów oraz wystaw.

KURSY:

 • Ogólne (do 5 osób w grupie)
 • Ogólne Plus (profile: biznes, akademicki, finanse, prawniczy, medyczny, przygotowujące do egzaminów IELTS, FCE, CAE)
 • Indywidualne

Ogólny kurs języka angielskiego rozwija zakres słownictwa i precyzję wypowiedzi, pozwala na prowadzenie różnorodnych tematycznie dyskusji dotyczących współczesnego świata i społeczeństwa, zwiększa wiedzę na temat szkockiej i brytyjskiej kultury, ćwiczy sprawność słuchania, poprawia wymowę oraz koncentruje się na częstych błędach gramatycznych.

KURS PLUS:

 • Biznes: specjalistyczne słownictwo z obszaru pracy i biznesu; użycie języka angielskiego w pisaniu e-maili, negocjacjach, spotkaniach i rozmowach telefonicznych.
 • Finanse: rozwój specjalistycznego słownictwa sektora finansowego; praktyczne zastosowanie języka w negocjacjach, spotkaniach i prowadzeniu rozmów telefonicznych.
 • Prawniczy: nauka słownictwa z dziedziny prawa; użycie języka w negocjacjach, spotkaniach i rozmowach telefonicznych.
 • Medyczny: specjalistyczne słownictwo z zakresu sektora medycznego; zastosowanie języka w praktyce. Kurs jest skierowany dla lekarzy, pielęgniarek, dentystów, studentów medycyny.

WIEK UCZESTNIKÓW:

18+

DŁUGOŚĆ KURSU:

od 1 do 12 tygodni

Cena ogólnego kursu zawiera:

 • 15 lub 20 godzin nauki j. angielskiego tygodniowo (1 lekcja = 60 min)
 • materiały do nauki,
 • 1 popołudniową wycieczkę tygodniowo,
 • kawę i herbatę,
 • pomoc w indywidualnych zajęciach,
 • certyfikat ukończenia kursu,
 • raport notujący osiągnięcia studenta,
 • dostęp do internetu (Wi-Fi)

 

ZAKWATEROWANIE:

U rodzin goszczących, co pozwala na praktyczny trening umiejętności językowych w codziennych sytuacjach oraz poznanie kultury Szkocji i Brytanii. Zakwaterowanie w zwykłej opcji lub z podniesionym standardem (z prywatną łazienką). Wyżywienie - dwa posiłki dziennie, tylko śniadanie, self-catering.

Cena od 1 100 GBP za kurs ogólny (15 godz. tygodniowo) na okres 2 tygodni  z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju standard z dwoma posiłkami dziennie (wieczorny posiłek – 6 razy w tygodniu).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).