Język niemiecki w Niemczech

Język niemiecki w Niemczech


Opis Kursu
Więcej informacji

RÓŻNE OFERTY - JĘZYK NIEMIECKI W NIEMCZECH – CIEKAWE LOKALIZACJE - BERLIN, ZAMEK WITTGENSTEIN, SCHMALLENBERG, REIMLINGEN, BERLIN-LEHNIN, NOWOCZESNE REZYDENCJE SZKOLNE, DODATKOWE PAKIETY SPORTOWE

Opis:

  • Oferta nr 20 - Berlin, obóz mieści się w cichej dzielnicy Grunewald z widokiem na jezioro Więzno; wiek uczestników 10-17 lat, kurs standardowy 20 lekcji lub intensywny 25 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie: w rezydencji szkolnej; udogodnienia: zewnętrzne i wewnętrzne boiska sportowe, maszyny z napojami, wifi, studencki salon. Wycieczki do Berlina, Poczdamu, codziennie zajęcia sportowe. Daty kursów: 26.06 - 13.08.2022.

Cena od 1 790 EUR za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej i transferem z/na lotniska/o w Berlinie.

  • Oferta nr 26 – Zamek Wittgenstein - niedaleko Frankfurtu, wiek uczestników 7-11 lat, kurs w 2022 nie odbędzie się, 3-tygodniowy pobyt na zamku i intensywny kurs niemieckiego 25 lekcji tygodniowo, małe grupy, bogaty program rekreacyjny, możliwość wykupienia dodatkowego pakietu jazdy konnej. Oferta specjalna dla rodziców – pobyt w akademiku obok zamku, 25 lekcji zajęć niemieckiego, możliwość towarzyszenia swojemu dziecku w wycieczkach i zajęciach rekreacyjnych.
  • Oferta nr 26 - Schmallenberg - wiek uczestników 14-18 lat, kurs w 2022 nie odbędzie się, 30 lekcji tygodniowo, małe grupy 5-10 uczniów, zakwaterowanie w rezydencji szkolnej, zawarte w cenie materiały i podręczniki, wyżywienie, bogaty program rekreacyjny, 24-godzinna opieka.
  • Oferta nr 26 - uczestników 9-13 lat różne lokalizacje:
   Reimlingen - kurs w 2022 nie odbędzie się, 3-tygodniowy kurs, dodatkowy kurs - Jazda Konna
   Berlin-Lehninkurs w 2022 nie odbędzie się, 3-tygodniowy kurs, dodatkowy kurs - Żeglarstwo
   Heesen Castle -kurs w 2022 się nie odbędzie, 25 lekcji tygodniowo w małych grupach, ok. 5-10-osobowych, poziomy: A1-B1, w cenie: zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, 24-godzinna opieka, program zajęć pozalekcyjnych i wycieczki.

Cena od 1 990 EUR za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej  z pełnym wyżywieniem i transferem z/na lotniska/o w Monachium (Reimlingen).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).