Oferta nr 06 Valbonne

Oferta nr 06 Valbonne


Opis Kursu
Więcej informacji

VALBONNE – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POD HASŁEM "LEARN AND SMILE"

Szkoła oferuje zajęcia "extra" za dodatkową opłatą:

Monako - 120 EUR
Żeglarstwo / Tyrolka / Park Treetop Adventure - 150 EUR każdy

Opis:

Lokalizacja - Valbonne - ok. 35 minut od lotniska w Nicei i ok. 30 minut od Cannes. Ośrodek jest częścią pięknego kampusu na Francuskiej Riwierze (zamknięty kampus).

Kursy:

Szkoła gwarantuje bardzo dobrą opiekę i intensywny program nauczania, w małych maks. 10-cio, a przeciętnie 7-osobowych (maks. 10-osobowych) grupach pod kierunkiem starannie wyselekcjonowanych nauczycieli (tygodniowo - 32 lekcje + dodatkowe warsztaty językowe), a także bardzo bogaty program zajęć popołudniowo-wieczornych oraz wycieczek.

Długość kursu: minimum 2 tygodnie

Wiek uczestników:

Od 10 do 18 lat. Uczestnicy podzieleni są na dwie kategorie wiekowe - 10-13 lat i 14+ z niezależnym planem zajęć.

Daty:

Niedziela 10.07.2022 - 1-wszy przyjazd. Następnie każda sobota przyjazd, wyjazd.
Ostatnia sesja: 10.07.2022 - 30.07.2022

Cena od 3 190 EUR za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem na kampusie, materiałami do nauki, transferem z/na lotniska/o w Nicei, programem zajęć pozalekcyjnych oraz wycieczkami.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).