Oferta nr 131 Bristol

Oferta nr 131 Bristol


Opis Kursu
Więcej informacji

BRISTOL

 

Rodzinna szkoła została założona w 1969 roku, oferuje ogólne, intensywne oraz przygotowujące do egzaminów kursy językowe. Szkoła należy do organizacji edukacyjnych: IALC, English UK oraz posiada akredytację British Council.

Szkoła mieści się w dwóch budynkach zlokalizowanych niedaleko University in Clifton, w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Bristolu. Jest to szkoła jedynie dla osób dorosłych, w której przeciętnie uczy się ok. 190 uczniów z 30 krajów.

Kursy:

  • Ogólny
  • Przygotowujący do egzaminów (FCE, CAE, CPE)
  • Combination Course
  • Letnie kursy

Program social dostępny za dodatkową opłatą (na miejscu).

Lokalizacja:

Bristol

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących z pół - wyżywieniem, szkolnej rezydencji, studenckich domach i mieszkaniach bez wyżywienia, hotelach ze śniadaniem. Zazwyczaj w pieszym dystansie od szkoły.

Cena od 1 020 GBP za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z pół-wyżywieniem oraz z opłatą rejestracyjną i materiałami do nauki.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).