Oferta nr 73 Rzym

Oferta nr 73 Rzym


Opis Kursu
Więcej informacji

RZYM – PONAD 40-LETNIE DOŚWIADCZENIE, SZKOŁA ZNANEJ SIECI O UGRUNTOWANEJ REPUTACJI W ZAKRESIE NOWOCZESNYCH METOD NAUCZANIA, POBYTY "WAKACYJNE" W TOSKANII

Lokalizacja:

  • Rzym - szkoła zlokalizowana w centrum miasta, niedaleko dworca kolejowego, zajęcia w budynku głównym - 10 sal wykładowych i W budynkach dodatkowych - 15 sal, pełna infrastruktura multimedialna – stanowiska DVD i internetowe, biblioteka, klub studencki z pianinem i sceną.

Kursy: (16+)

  • Grupowe - 15-30 lekcji tygodniowo
  • Indywidualne – 30 lekcji tygodniowo
  • Łączone – 20 lekcji grupowych + 10 lekcji indywidualnych
  • Kursy egzaminacyjne - CILS – uniwersytet Siena, CELI – uniwersytet Perugia
  • Programy specjalne - rok szkolny – przygotowanie do egzaminów + intensywna nauka włoskiego (historia i kultura włoska, architektura i sztuka, włoski w biznesie)
  • Przygotowanie do studiów uniwersyteckich
  • Staże i praktyki zawodowe
  • Programy dodatkowe - Rzym 50 + - zwiedzenie + język włoski
  • Włoski i Teatr, Włoski i Śpiew, Włoski i Produkcja Filmowa, Zwiedzanie Rzymu, Kuchnia włoska, Włoski i Fotografia, Włoski i Kino, Włoski + Moda i inne

W ciągu roku szkolnego szkoła prowadzi seminaria z zakresu: literatura, historia, kino włoskie, kuchnia włoska, wina włoskie.

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących, w pensjonatach i hotelach.

Specjalna oferta – pobyt w Toskanii (Rzym + Orbetello) - 20 lekcji tygodniowo - od kwietnia do października. Zakwaterowanie: pokoje 1-osobowe u rodzin goszczących lub w mieszkaniach.

Cena:

Cena od 1 015 EUR za kurs ogólny na okres w wymiarze 15 lekcji tygodniowo na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej, 2 posiłki dziennie.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).