Oferta nr 82 Florencja, Mediolan

Oferta nr 82 Florencja, Mediolan


Opis Kursu
Więcej informacji

FLORENCJA I MEDIOLAN – PONAD 30-LETNIE DOŚWIADCZENIE, WSPÓŁPRACA Z INSTYTUTEM MODY, PROGRAMY ZAWODOWE W ZAKRESIE ART & DESIGN, PRZYGOTOWANIE DO STUDIÓW AKADEMICKICH W JĘZYKU WŁOSKIM, PRZYGOTOWANIE DO KONSERWATORIUM MUZYCZNEGO, KURSY SZTUKI KULINARNEJ

Lokalizacja:

  • Florencja - szkoła w centrum, w cichej uliczce niedaleko głównego dworca kolejowego, 17 sal lekcyjnych z klimatyzacją, mały ogród. Dla uczestników 16+.

Kursy:

  • Standardowe - 20 lekcji tygodniowo
  • Intensywne - 30 lekcji tygodniowo
  • Indywidualne – wg życzeń
  • Warsztaty kulinarne, warsztaty Art & Design (moda i projektowanie wnętrz), warsztaty malarstwa i historii sztuki, kulturalny program dla seniorów – 16 godzin + wycieczki i zwiedzanie

Lokalizacja:

  • Mediolan - szkoła w centrum, blisko metra, 18 wygodnych sal wykładowych, mały ogród i salon spotkań. Dla uczestników 18+.

Kursy:

  • Przygotowanie do studiów uniwersyteckich
  • Przygotowanie do studiów z zakresu mody i projektowania
  • Kurs przygotowawczy do konserwatorium muzycznego

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących i w mieszkaniach wakacyjnych.

Cena:

Mediolan:

Cena od 1 020 EUR za kurs ogólny na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym, 2 posiłki dziennie.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy, transfer z/na lotniska/o.

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).