Oferta nr 10 Florencja

Oferta nr 10 Florencja


Opis Kursu
Więcej informacji

FLORENCJA – PROGRAM DLA 14-21 LATKÓW, NAUKA WŁOSKIEGO ZE ZWIEDZANIEM, POBYT W REZYDENCJI SZKOLNEJ

Lokalizacja:

  • Florencja – szkoła usytuowana jest w XIX-wiecznym Palazzo naprzeciwko Piazza della Repubblica, w historycznym centrum miasta. W pieszym dystansie znajduje się katedra Duomo. W szkole jest 16 klimatyzowanych sal z bezprzewodowym internetem i projektorami video, hall oraz pokoje do odpoczynku w czasie przerw między lekcjami.

Kursy:

20 lekcji włoskiego tygodniowo, materiały do nauki, certyfikat uczestnictwa w kursie, nadzór opiekuna grupy, transfer z/na lotniska/o w 2 strony, zakwaterowanie w pokojach 3-4-osobowych w rezydencji szkolnej lub u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem – wszystko w cenie! Możliwe pobyty 2 lub 3-tygodniowe w dacie: 28.06.2020 - 22.08.2020.

Cena od 5 405 PLN za kurs na okres 2 tygodni wraz z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju dzielonym, 3 posiłki dziennie.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).