Kursy dla osób 50+

Kursy dla osób 50+


Opis Kursu
Więcej informacji

Kursy języka angielskiego połączone z programem rekreacyjnym oraz poznawaniem brytyjskich zwyczajów i kultury dla osób 50+.

Oferta nr 187

Szkoła złożona w 1970 roku, zlokalizowana w nadmorskim mieście w hrabstwie Kent. W szkole są 22 sale lekcyjne i multimedialne centrum do nauki, kawiarnia i sala teatralna.

Lokalizacja

Broadstairs w hrabstwie Kent

Daty

04.06 - 15.06.2018

Program

Idealne połączenie nauki języka angielskiego z programem wizyt, zajęć i zwiedzania. Sobotnie wycieczki pozwalają odkryć kulturę pięknej części Wielkiej Brytanii - hrabstwa Kent. 19 godzin języka angielskiego tygodniowo + popołudniowy i wieczorny program zajęć: zwiedzanie, wycieczki wraz z opłatami do atrakcji turystycznych. Przykładowe zajęcia: powitalny drink w pubie, zwiedzanie miasta - Muzeum Dickensa, taniec folkowy, wizyta w winiarni, całodniowa wycieczka do Londynu.
Poziomy znajomości języka: Elementarny - Zaawansowany.

Zakwaterowanie

U rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z dwoma posiłkami od poniedziałku do piątku (śniadanie, obiadokolacja) i trzema w sobotę i niedzielę (śniadanie, lunch, obiadokolacja).

Wiek uczestników

50+

Ceny

Cena od 1 080 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem od poniedziałku do piątku i pełnym wyżywieniem w sobotę i niedzielę, programem zajęć pozalekcyjnych: zwiedzanie, wizyty, wycieczki i opłatami do atrakcji turystycznych.

Dodatkowe opłaty: opłata operacyjna, ubezpieczenie turystyczne, bilet lotniczy, transfer z/na lotniska/o (Heathrow, Gatwick , Stansted, London City - 130 GBP w jedną stronę).

 

Oferta nr 107

Szkoła została założona w 1990 roku i mieści się w centrum miasta Cheltenham.

Lokalizacja

Cheltenham w hrabstwie Gloucestershire

Daty

Kursy rozpoczynają się w następujących datach: 07.05.2018, 21.05.2018, 11.06.2018, 18.06.2018, 06.08.2018, 13.08.2018.

Program

Popularny program koncentruje się na zwyczajach i kulturze czterech krajów tworzących Wielką Brytanię: codzienny język i jego pochodzenie oraz to, jak łączy się z kulturą i obyczajami. 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo + popołudniowy program zajęć: wizyty w historycznych miejscach, domach, zamkach, muzeach i galeriach, zwiedzanie ogrodów, seminarium językowe, demonstracje gotowania z użyciem organicznych i naturalnych składników, całodniowa wycieczka w sobotę, np. do Londynu, Oxfordu, Bath, Bristolu.
Poziomy znajomości języka: Elementarny - Zaawansowany.

Zakwaterowanie

U rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z dwoma posiłkami od poniedziałku do piątku (śniadanie, obiadokolacja) i trzema w sobotę i niedzielę (śniadanie, lunch, obiadokolacja), u rodziny goszczącej bez wyżywienia lub w hotelu. Dostępna jest opcja pokoju Executive.

Wiek uczestników

50+

Ceny

Cena od 1 490 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem od poniedziałku do piątku i pełnym wyżywieniem w sobotę i niedzielę, programem zajęć pozalekcyjnych: zwiedzanie, wizyty, wycieczki i opłatami do atrakcji turystycznych.

Dodatkowe opłaty: opłata operacyjna, ubezpieczenie turystyczne, bilet lotniczy, transfer z/na lotniska/o (Heathrow, Gatwick , Stansted, Birmingham, London Victoria, Luton - od 150 do 190 GBP w jedną stronę).

 

Zapytaj o szczegóły