Kursy dla osób 50+

Kursy dla osób 50+


Opis Kursu
Więcej informacji

Kursy języka angielskiego połączone z programem rekreacyjnym oraz poznawaniem brytyjskich zwyczajów i kultury dla osób 50+.

Oferta nr 132

Szkoła została założona w 1972 roku. Dotychczas uczyło się w niej 30 tys. osób z ponad 60 krajów. Ośrodek znajduje się kilka minut w pieszym dystansie od centrum Torquay i jest otoczony przez rozległy ogród; z tyłu budynku znajduje się boisko / kort do siatkówki.

Lokalizacja

Torquay w hrabstwie Devon

Data

14.10.2019

Program

Idealne połączenie nauki języka angielskiego z programem wizyt, zajęć i zwiedzania. 15 godzin języka angielskiego tygodniowo; grupy są maks. 4-osobowe. Zajęcia rekreacyjn0-kulturalne w ramach programu: całodniowe wycieczki do South Hams i Burgh Island, wycieczka łódką do rybackiej wioski Brixham, wizyta w letnim domu Agathy Christie 'Greenway', zwiedzanie lokalnej przyrody należącej do parków narodowych i inne.
Poziomy znajomości języka: Elementarny - Zaawansowany. Materiały do nauki, certyfikat uczestnictwa w kursie i lunch od poniedziałku do czwartku z innymi kursantami i nauczycielami są wliczone w cenę kursu.

Zakwaterowanie

U rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z dwoma posiłkami od poniedziałku do piątku, w hotelu ze śniadaniem lub w apartamencie bez wyżywienia.

Wiek uczestników

50+

Ceny

Cena od 2 025 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem (2 posiłki dziennie), programem zajęć pozalekcyjnych: zwiedzanie, wizyty, wycieczki i opłatami do atrakcji turystycznych.

Dodatkowe opłaty: opłata operacyjna, ubezpieczenie turystyczne, bilet lotniczy, transfer z/na lotniska/o (Heathrow, Gatwick, Exeter, Bristol).

 

Oferta nr 107

Szkoła została założona w 1990 roku i mieści się w centrum miasta Cheltenham.

Lokalizacja

Cheltenham w hrabstwie Gloucestershire

Daty

Kursy rozpoczyna się: 16.09.2019.

Program

Popularny program koncentruje się na zwyczajach i kulturze czterech krajów tworzących Wielką Brytanię: codzienny język i jego pochodzenie oraz to, jak łączy się z kulturą i obyczajami. 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo + popołudniowy program zajęć: wizyty w historycznych miejscach, domach, zamkach, muzeach i galeriach, zwiedzanie ogrodów całodniowa wycieczka w sobotę do Stratford Upon Avon.
Poziomy znajomości języka: Elementarny - Zaawansowany.

Zakwaterowanie

U rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z dwoma posiłkami od poniedziałku do piątku (śniadanie, obiadokolacja) i trzema w sobotę i niedzielę (śniadanie, lunch, obiadokolacja), u rodziny goszczącej bez wyżywienia lub w hotelu. Dostępna jest opcja pokoju Executive.

Wiek uczestników

50+

Ceny

Cena od 1 860 GBP za kurs 2-tygodniowy z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem od poniedziałku do piątku i pełnym wyżywieniem w sobotę i niedzielę, programem zajęć pozalekcyjnych: zwiedzanie, wizyty, wycieczki i opłatami do atrakcji turystycznych.

Dodatkowe opłaty: opłata operacyjna, ubezpieczenie turystyczne, bilet lotniczy, transfer z/na lotniska/o (Heathrow, Gatwick, Stansted, Birmingham, London Victoria, Luton - od 150 do 190 GBP w jedną stronę).

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).