Opinie

Chcę bardzo podziękować za pomoc w załatwianiu spraw związanych z kursem. Moja podróż do Berlina była jedną, wielką niewiadomą i nie ukrywam, że martwiłam się, czy poziom języka niemieckiego na jakim jestem, będzie wystarczający, czy trafię na otwartych, przyjaznych ludzi itp. Jak się okazało, pobyt był najlepszym wyjazdem na którym miałam okazję być w moim życiu. Poznałam mnóstwo ludzi z całego świata, zwiedziłam to niesamowite miasto (do którego mam zamiar przenieść się na studia) i spędziłam czas bawiąc się i ucząc. Oczywiście mój niemiecki poprawił się, na zajęciach osłuchałam się z nim i wypełniłam pewne luki w mojej wiedzy, a codzienne sytuacje w sklepach, na ulicy czy w jakiejkolwiek spontanicznej rozmowie z Niemcami pomogły mi pokonać pewnego rodzaju barierę i bez stresu porozumiewać się po niemiecku, a nie tylko po angielsku. Jestem zachwycona kursem w Berlinie. Wszystkim serdecznie polecam tego typu wyjazdy, a sama na pewno wybiorę się jeszcze raz, jednak tym razem na kurs dla dorosłych. Jeszcze raz dziękuję Państwu za pomoc, inaczej to by się nie udało! 🙂
Pozdrawiam, Katarzyna K.

Pani Kasia19 lat - wyjechała na kurs języka niemieckiego dla starszej młodzieży w Berlinie.

Drogie Panie, przyznam, że słów mi brakuje żeby wyrazić stosowne podziękowania za pomoc i organizację pobytu mojej córki w USA. Ten profesjonalnie zorganizowany wyjazd sprawił, że Marysia mogła poczynić swoje pierwsze samodzielne kroki w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Dziękuję za włożoną pracę organizacyjną, ale również motywację, szczególnie w fazie wstępnej polegającej na kompletowaniu dokumentacji wyjazdowej, bez której ja pewnie nie dałabym rady. Patrząc dzisiaj na wyniki mojej córki w USA i dodatkowo biorąc po uwagę jej ambitne podejście do zaliczenia semestru w technikum w Warszawie, nie będzie przesady w stwierdzeniu, że przyczyniliście się Państwo znacząco do jej edukacji i przygotowania do samodzielnego życia. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Z poważaniem, Magda H.

Pani MagdaMatka uczennicy, która wyjechała na rok szkolny do prywatnej szkoły w Minneapolis (USA).

Sam kurs rewelacyjny – szefowa to bardzo mądra kobieta rozumiejąca problemy uczestników – byłam nią oczarowana. Kadra lektorska – bardzo dobra, warunki super. Było nas tylko 4 uczestników kursu, więc warunki znakomite by zanurzyć się całkowicie w nauce języka. Cały czas czuliśmy opiekę, było super – mogę polecić.

Pani MałgorzataUczestniczka kursu w szkole w UK w Warwickshire - kurs dla kadry zarządzającej i biznesmenów (specjalistyczny).

Chciałabym podziękować Państwu za bardzo dobrą organizację wyjazdu. Sama szkoła również prezentuje wysoki poziom nauczania, na pewno jeszcze skorzystamy.

Pani AgnieszkaSyn pojechał na ekskluzywny kurs językowy w Wielkiej Brytanii.

Dzięki za opiekę i polecenie tego właśnie miejsca dla moich wnuków.

Pani JadwigaBabcia, która wysłała dwójkę swoich wnuków na letni kurs języka angielskiego (nauka przedmiotów szkolnych w UK) w Wielkiej Brytanii.

Wszystko poszło świetnie. Dostałem dokładnie to, o co mi chodziło. 🙂 To po prostu dobra szkoła.
Pozdrawiam serdecznie, Michał Z.

Pan Michał38 lat - uczestnik kursu języka angielskiego w szkole w Oksfordzie.

Z przyjemnością chciałbym poinformować Państwa, że pobyt w placówce należał do jednych z bardziej udanych, w których uczestniczyły moje dzieci. Wizytacja odbyła się w miłej i rzeczowej atmosferze. Samo miejsce i otoczenie budziło pozytywne refleksje. W chwili obecnej nie widziałbym przeszkód, aby moje dzieci podjęły tam dalszą edukację.

Pani AgnieszkaMama dwójki dzieci, które uczestniczyły w letnich kursach języka angielskiego, przygotowujących do nauki w prywatnej szkole w Anglii - boarding school.

Jestem zadowolony z kursu – lekcje były ciekawe, nauczyciele w porządku. Oprócz nauki gramatyki dużo rozmawialiśmy, przy okazji poznając związane z zaproponowanym przez nauczyciela tematem dyskusji słownictwo. Uważam, że dużo się nauczyłem (chociaż dwa tygodnie to niezbyt dużo czasu). Oczywiście plusem jest to, że po niemiecku mówi się nie tylko w szkole. Właściwie nigdy się nie nudziłem – po lekcjach wychodziłem z kolegami zwiedzać, chodzić po mieście czy popływać (było gorąco). Brałem też udział w dwóch wyjściach organizowanych przez szkołę, oba ciekawe. Jestem również zadowolony z posiłków oraz zakwaterowania – miałem pokój jednoosobowy, więc mogłem w spokoju odpocząć czy zrobić zadanie. Z chęcią poleciłbym kurs innym. Pozdrawiam.

PawełLat 17 - uczestnik kursu języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży w Wiedniu.

Dziękuję, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Ośrodek mniejszy, bardziej kameralny, z mniejszą ilością dzieci, co oczywiście jest na plus. Ogólnie dziewczynki są bardzo zadowolone i podobały im się wycieczki. Dziękujemy i mamy nadzieję, że skorzystamy z Państwa biura w przyszłym roku.

Pani KarinaMama dwójki dziewczynek (9 i 11 lat), które uczestniczyły w letnim kursie języka angielskiego w Londynie.

Dziewczyny są bardzo zadowolone i uważają, że to najlepszy obóz na jakim były do tej pory. Położenie bardzo dobre, blisko morza i miasta, gdzie mogły jeździć, gdy tylko chciały. Ciekawe zajęcia dodatkowe pod opieką bardzo dobrych activity leaders. Ogromnym atutem tego miejsca jest to, że każdy ma swój własny pokój z łazienką oraz klucz do pokoju, co daje im poczucie bezpieczeństwa. Myślę, że to był dobry wybór.

Pani BognaMama dwóch 17-letnich córek, które uczestniczyły w letnim kursie języka angielskiego dla starszej młodzieży w Brighton.

Poziom nauczania był bardzo dobry. Dopasowana zostałam do odpowiedniej grupy. Tak jak wspominałam jestem bardzo zadowolona z pobytu na kursie. Bardzo ciekawe były przeprowadzane zajęcia, w miłej atmosferze, z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Miałam dwie nauczycielki, które bardzo żywo i interesująco prowadziły zajęcia, nie było chwili na nudę. Bardzo interesujący był również Social Progamme. Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu mojego wyjazdu.

Pani KatarzynaLat 27 - uczestniczka kursu w szkole w Bristolu.

Tak jak już wcześniej pisałam kurs był dostosowany do mojego poziomu znajomości angielskiego. Razem z bratem byliśmy pod wrażeniem organizacją zajęć w szkole, jak i zapewnianymi dodatkowymi atrakcjami. Obojgu nam podobał się sposób, w który były przeprowadzane zajęcia, ponieważ głownie chodziło nam o podszkolenie umiejętności mówienia, na co był stawiany najmocniej nacisk.

Pani DominikaLat 21 - brała udział w kursie języka angielskiego w szkole na Malcie.

Cały pobyt był bardzo udany. Monika mówi, że decyzja o wyjeździe była najlepszą w jej życiu. Raz jeszcze dziękuję za kompetentną pomoc i pozdrawiam.

Pani DorotaMama uczennicy, która wyjechała na rok szkolny do państwowej szkoły w Anglii.

Julia jest bardzo zadowolona. Powiedziała, że w przyszłym roku chce jechać na 4 tygodnie. Nawiązała dużo przyjaźni i już umówiła się na przyszły rok. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji szkoły, zarówno na lotnisku (to ją wypatrywali po przekroczeniu bramek, do niej podszedł pan w koszulce z logo szkoły i pytał czy to ona), jak i w samej szkole, czy na różnych wyjazdach. 🙂

Pani AgnieszkaCórka Pani Agnieszki, Julia (14 lat) była na ekskluzywnym kursie języka angielskiego w Wielkiej Brytanii.

Nauczyciele w szkole to bardzo doświadczeni ludzie. Moje zajęcia były nietypowe, w 100% indywidualne i skupione na obszarach, które mnie interesują – z dziedziny kultury, sztuki, filmu. Merytorycznie „w punkt”. Każda lekcja miała swoją strukturę. Dużo mówienia, czytania, pisania, oglądania scenek, zadania domowe, itp. Chętnie tam wrócę! Zawiązałam kilka trwałych przyjaźni z nauczycielami tej szkoły. Z Language Abroad współpracuję już od wielu lat. Co roku posyłam córkę do różnych szkół, które organizuje mi firma Language Abroad i naprawdę nigdy mnie nie zawiodła. Jestem bardzo zadowolona. Jak chcę gdzieś jechać w kwestii nauki języka, to pierwsze co robię, to dzwonię do Pań z Language Abroad.

Pani MonikaUczestniczka kursu w szkole w w Wielkiej Brytanii w Warwickshire - kurs dla kadry zarządzającej i biznesmenów (specjalistyczny).