Oferta nr 121 San Sebastian

Oferta nr 121 San Sebastian


Opis Kursu
Więcej informacji

JĘZYKOWE WAKACJE DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 14-17 LAT W SAN SEBASTIAN

Szkoła należy do ogólnoświatowej organizacji, która została stworzona w 1953 roku w celu doskonalenia umiejętności językowych wielu międzynarodowych kursantów.

Opis:

Nauka w San Sebastian to niezapomniana przygoda. Miasto słynie z czystych plaż, pięknych gór, architektury oraz bogatej oferty kulturalnej. Jest stąd niedaleko do Francji i Pirenejów.

Personel placówki dba o wszystkie szczegóły, które przyczyniają się do udanego pobytu: przylot, staranny dobór rodziny goszczącej, urozmaicone lekcje oraz zajęcia dodatkowe. Przyjazna kadra nauczycielska zawsze służy pomocą.

Lokalizacja:

San Sebastian, Hiszpania – stolica prowincji Gipuzkoa w Kraju Basków.

Kurs:

San Sebastian to małe i bezpieczne miasto, choć oferuje bogaty program kulturalny. Program trwa przez 12 tygodni w lecie, łącząc ze sobą naukę, sporty, wycieczki oraz poznawanie kultury miasta.

Kurs składa się z 25 lekcji tygodniowo w grupach od 4 do 12 osób, zajęć dodatkowych (3 razy w tygodniu popołudniu) oraz 1 wycieczki tygodniowo w każdą sobotę. Uczniowie w trakcie nauki i zajęć pozalekcyjnych są nadzorowani przez nauczycieli oraz personel szkoły, jednak w tygodniu mają 2 wolne popołudnia oraz niedzielę, by bliżej zapoznać się z rodzinami goszczącymi i tradycjami Hiszpanii.

Typowy dzień na kursie:

Od poniedziałku do piątku:

  • śniadanie z rodziną (8:30 - 9:00)
  • lekcje z przerwami (9:30 - 13:45)
  • lunch (14:00 – 15:30)
  • zajęcia pozalekcyjne (15:30 -19:30; poniedziałek, środa, piątek)
  • wieczorny posiłek i rozrywka z rodziną goszczącą (20:00)

Sobota: całodniowa wycieczka od 10:00 do 18:00
Niedziela: wolny dzień z rodziną goszczącą

Wiek:

14-17 lat

 

Zakwaterowanie:

U rodzin goszczących w pokojach 1 lub 2-osobowych z pełnym wyżywieniem.

Daty:

Kursy trwają od 03.06.2019 do 30.08.2019.
Daty dla początkujących uczniów: 03.06.2019, 01.07.2019 i 05.08.2019.

* Dostępna jest również opcja letniego obozu dla dzieci w wieku 7-15 lat.

Ceny:

Cena od 1 684 EUR za kurs 2-tygodniowy w wymiarze 25 lekcji (tyg.) z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem oraz transferem z/na lotniska/o w Bilbao.

Transfer z lotniska San Sebastian: 112 EUR w dwie strony.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).