Oferta nr 42 Londyn

Oferta nr 42 Londyn


Opis Kursu
Więcej informacji

Opis:

Zajęcia dla dzieci i nastolatków (5-17 lat) oraz dorosłych, kurs odbywa się rano (9.00-12.30) lub po południu (13.30-17.00) i obejmuje 15 godzin zajęć tygodniowo. Zajęcia odbywają się w College Collingham od końca czerwca do połowy sierpnia.

Kurs dla dzieci i nastolatków oferuje zajęcia w klasach wielonarodowościowych, uczniowie dobierane są pod względem umiejętności i wieku, każdego tygodnia odbywają wycieczkę do muzeum.

Kurs dla dorosłych to nauka w małych grupach, lekcje komputerowe raz w tygodniu, istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych lekcji indywidualnych.

Zakwaterowanie:

Szkoła przesyła informację na temat możliwości zakwaterowania w hotelach, u rodzin goszczących lub w apartamentach wakacyjnych i mieszkaniach wakacyjnych.

Cena od 1 490 GBP za kurs standardowy dla jednego dziecka (5-17) oraz jednego rodzica na okres 2 tygodni, bez zakwaterowania.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).