Oferta nr 112 Londyn


Opis Kursu
Więcej informacji
Prestiżowa szkoła zlokalizowana w Holland Park, w niedalekiej odległości od jednej z najlepszych dzielnic Londynu, Notting Hill i Kensington. Jest to najstarszy, akredytowany przez rząd angielski ośrodek na świecie. Szkoła została założona w 1912 roku. Budynek szkoły jest na bieżąco odnawiany i modernizowany. Posiada wszelkie potrzebne udogodnienia niezbędne do nauki języka. Poprzez wieloletnie doświadczenie i pracę z najlepszymi wykładowcami w kraju, szkoła ma na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak: Audi Akademie GmbH, Banco Santander, BP, Deutsche Bank, Henkel Japan, Skoda, Swedish Association of Lawyers i wiele innych, znanych marek. Firmy te od lat korzystają z kursów językowych, każda w swojej profesji.

Zakwaterowanie:

Szkoła oferuje różne rodzaje zakwaterowania:
 • rodziny goszczące typu "Silver" z łazienką na korytarzu
 • rodziny goszczące typu "Gold" z łazienką w pokoju
 • całoroczną rezydencję szkolną
 • rezydencję szkolną w sezonie letnim
 • prywatne apartamenty
 • hotele
Cena uzależniona jest od rodzaju zakwaterowania i ilości posiłków w cenie. U rodziny goszczącej w cenie podstawowej jest śniadanie, ale za dodatkową opłatą można wykupić lunch w restauracji lub skorzystać z opcji pół-wyżywienia u rodziny (dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja). Dania w szkolnej restauracji przyrządzane są przez jednych z najlepszych kucharzy. Każdy znajdzie coś dla siebie: są dania mięsne, rybne, domowe desery, owoce i naturalne soki. Posiłki przyrządzane są z naturalnych produktów.

Kursy:

Szkoła organizuje ponad 20 różnych kursów, gdzie duża część charakteryzuje się zajęciami typu 1:1, czyli zajęcia indywidualne z nauczycielem. Jedna lekcja to zegarowa godzina = 60 minut. Każdy kurs ma inną datę rozpoczęcia, wymagany wiek, poziom językowy czy długość kursu.
 • Business & Professional English 30+ – 15 godzin w grupie + 15 godzin 1:1. Wymagany wiek to min. 30 lat, poziom językowy B1.
 • Business & Professional English 30+ - 15 lub 30 godzin w grupach maks. 6-osobowych. Wymagany wiek to min. 30 lat, poziom językowy B1.
 • General English 30+ – do wyboru 22, 25 lub 30 godzin w grupach maks. 6-osobowych. Kurs 25 i 30 godzin to Combi (10 lub 15 godzin 1:1). Wymagany wiek to min. 30 lat, poziom językowy A2.
 • English for Public Sector – 30 godzin w grupach maks. 6-osobowych. Wymagany wiek to min. 30 lat, poziom językowy B2.
 • Business English / Legal English / 20-30 lat – 24 godziny w grupie w grupach maks. 10-osobowych. Wymagany wiek to min. 20-30lat, poziom językowy B1.
Szkoła organizuje również kursy specjalistyczne, w zależności od potrzeb klienta np: Kursy dla prawników, managerów i inne. Kursy o określonej specjalizacji są przedstawione w określonych folderach na naszej stronie. Cena za pobyt na okres 1-tygodnia zaczyna się od 975 GBP. Przykładowa cena dotyczy kursu General English 30+.

Cena zawiera:

 • kurs
 • zakwaterowanie u rodziny goszczącej ze śniadaniem i dzieloną łazienką
 • wpisowe szkoły
 • opłata rezerwacyjna za zakwaterowanie
 • materiały do nauki
Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe opłaty to opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 70 PLN na tydzień pobytu.  

  Zapytaj o szczegóły
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).