Oferta nr 26 Konstancja, Berlin

Oferta nr 26 Konstancja, Berlin


Opis Kursu
Więcej informacji

WIODĄCY NIEMIECKI INSTYTUT JĘZYKOWY, CIEKAWE LOKALIZACJE NA TERENIE NIEMIEC, SZCZEGÓLNE DOPASOWANIE POD WZGLĘDEM WIEKU, BOGATA OFERTA KURSÓW EGZAMINACYJNYCH

Lokalizacja:

  • Konstancja - dla uczestników powyżej 18 lat, historyczne miasto o wyjątkowej architekturze, ośrodek całoroczny położony w niewielkiej odległości od uniwersytetu, tylko pięć minut drogi od jeziora, proponuje kursy dla studentów i osób o ukierunkowaniu akademickim. Zakwaterowanie w internacie szkoły, w pokojach 1 i 2-osobowych z łazienkami (z dostępem do internetu).
  • Berlin - dla uczestników powyżej 18 lat. Kursy intensywne (30 lekcji tygodniowo), poranne, popołudniowe, wieczorne lub w sobotę, biznesowe. Zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2-osobowych na kampusie boarding school z pełnym wyżywieniem. Dostępna jest również opcja kursu w dwóch miastach: Berlin + Konstancja.

We wszystkich ośrodkach bogaty i interesujący program kulturalno-sportowy. Szkoła słynie ze szczególnej dbałości o potrzeby jej kursantów.

Kursy (oferta zależy od ośrodka):

  • Lekcje indywidualne – 20 lekcji tygodniowo, grupy maks. 10-osobowe
  • Kursy w mini grupach – 2-4 osoby w grupie
  • Kursy intensywne – 30 lub 40 lekcji tygodniowo, 5-10 osób w grupie
  • Długoterminowe - 12 tygodni

Kursy Executive - dla Biznesmenów i kadry zarządzającej:

Berlin i Konstancja - minimalny wiek uczestników: 27 lat, 40 lekcji tygodniowo w grupie 2-4-osobowej, zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym z łazienką i pełnym wyżywieniem.

Cena od 1 150 EUR za kurs w Berlinie na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej z pół-wyżywieniem (poza sezonem).

 

Zapytaj o szczegóły