Oferta nr 20 nauka języka francuskiego i wypoczynek w Szwajcarii – Leysin

Oferta nr 20 nauka języka francuskiego i wypoczynek w Szwajcarii – Leysin


Opis Kursu
Więcej informacji

NAUKA JĘZYKA FRANCUSKIEGO I WYPOCZYNEK W SZWAJCARII

Opis:

  • Leysin - Alpy szwajcarskie, 1263 m n.p.m., wiek 8-14 lat i 13-17 lat, kurs standardowy 20 lekcji lub intensywny 25 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie: w rezydencji szkolnej o wysokim standardzie, codzienne zajęcia rekreacyjne: film, ognisko, dyskoteka, zawody sportowe, kino oraz zaplanowane zajęcia sportowe. Możliwość wykupienia pakietów Tenis, Jazda konna, Gotowanie, Creative arts, Extreme – 3 razy w tygodniu pod nadzorem profesjonalnych trenerów.
    Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego.

Daty kursów: 26.06 - 13.08.2022

Cena od 2 840 CHF za kurs standardowy na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej z pełnym wyżywieniem, opłatą rejestracyjną i transferem z/na lotniska/o.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).