Oferta nr 52 Calgary, Vancouver

Oferta nr 52 Calgary, Vancouver


Opis Kursu
Więcej informacji

POZNAJ KANADĘ – OD VANCOUVER DO CALGARY, OBOZY 3 I 4-TYGODNIOWE, KOMBINACJA NAUKI I REKREACJI - POZNAJ SPORTOWĄ STRONĘ KANADY. BEZPIECZNA REZYDENCJA SZKOLNA, MAŁE GRUPY, POSIŁKI Z NAUCZYCIELAMI

Opis:

Niezapomniane przeżycia w Kanadzie, obóz trzytygodniowy (50 godzin zajęć językowych) lub czterotygodniowy (66 godzin zajęć).

Zakwaterowanie:

W rezydencji szkolnej, pokoje zazwyczaj dwuosobowe, łączone w większe mieszkania ze wspólnym salonem, posiłki z nauczycielami, przy stole studenci z różnych krajów – dodatkowe przyjazne konwersacje.

Kursy:

Kombinacja nauki i rekreacji. Każdego popołudnia i wieczoru proponowane są inne zajęcia sportowo-rekreacyjne, studenci mają okazję poznać nawet mało popularne dyscypliny. Oferta obejmuje: kajakarstwo, golf, wspinaczkę, jazdę na łyżwach, siatkówkę plażową, baseball, hokej i inne. Małe klasy – jeden nauczyciel dla 7-8 uczniów. Unikalne wycieczki i zwiedzanie, np. podglądanie wielorybów, trasa przez las deszczowy, przeprawa promem, nocleg w teepee. Wiek uczestników: w Calgary 10-14 lat i 15-23 lat oraz w Vancouver 13-21 lat.

 

Daty:

27.06. - 23.08.2018

 

Cena od 3 690 CAD za kurs na okres 3 tygodni z zakwaterowaniem na kampusie szkolnym z pełnym wyżywieniem.

 

Zapytaj o szczegóły