Oferta nr 52 Calgary, Vancouver

Oferta nr 52 Calgary, Vancouver


Opis Kursu
Więcej informacji

POZNAJ KANADĘ – OD VANCOUVER DO CALGARY, OBOZY 2, 3, 4 I 5-TYGODNIOWE, KOMBINACJA NAUKI I REKREACJI - POZNAJ SPORTOWĄ STRONĘ KANADY. BEZPIECZNA REZYDENCJA SZKOLNA, MAŁE GRUPY, POSIŁKI Z NAUCZYCIELAMI

Opis:

Niezapomniane przeżycia w Kanadzie, obóz dwutygodniowy (32 godziny), trzytygodniowy (50 godzin zajęć językowych), czterotygodniowy (66 godzin zajęć).

Zakwaterowanie:

W rezydencji szkolnej, pokoje zazwyczaj dwuosobowe, łączone w większe mieszkania ze wspólnym salonem, posiłki z nauczycielami, przy stole studenci z różnych krajów – dodatkowe przyjazne konwersacje.

Kursy:

Kombinacja nauki i rekreacji. Każdego popołudnia i wieczoru proponowane są inne zajęcia sportowo-rekreacyjne, studenci mają okazję poznać nawet mało popularne dyscypliny. Oferta obejmuje: kajakarstwo, golf, wspinaczkę, jazdę na łyżwach, siatkówkę plażową, baseball, hokej i inne. Małe klasy – jeden nauczyciel dla 7-8 uczniów. Unikalne wycieczki i zwiedzanie, np. podglądanie wielorybów, trasa przez las deszczowy, przeprawa promem, nocleg w teepee. Wiek uczestników: w Calgary 15-23 lata oraz 10-14 lat i Vancouver (13-21 lat) oraz w Calgary i Vancouver (dwa miasta) 15-23 lata.

 

Daty:

27.06.2022 - 23.08.2022

 

Cena od 3 890 CAD za kurs na okres 2 tygodni w Calgary z zakwaterowaniem na kampusie szkolnym z pełnym wyżywieniem.

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).