Oferta nr 31 Berkshire

Oferta nr 31 Berkshire


Opis Kursu
Więcej informacji

WAKACYJNY PROGRAM NIEDALEKO LONDYNU - BERKSHIRE, SZKOŁA O UGRUNTOWANEJ REPUTACJI, LIDER NOWOCZESNYCH METOD NAUCZANIA, CENTRUM NAUCZANIA NAUCZYCIELI I METODYKÓW. KURS DLA 12-17 LATKÓW, DODATKOWE OPCJE: GOLF LUB JAZDA KONNA, HISTORYCZNA REZYDENCJA OTOCZONA 160 HEKTARAMI TERENÓW ZIELONYCH Z LASEM I JEZIORAMI

Lokalizacja i kursy (all inclusive):

  • Wellington College, Berkshire - 25 godzin lekcyjnych tygodniowo, opiekę personelu, zakwaterowanie w rezydencji szkolnej z pełnym wyżywieniem, dostęp do obiektów sportowych, wycieczki, zajęcia dodatkowe, transfer z/na lotniska/o, materiały do nauki, certyfikat uczestnictwa w kursie. Kurs w wymiarze 30 godzin tygodniowo, wiek uczestników: 12-17 lat. Dodatkowe opcje na kursie: e-sports, jazda konna, piłka nożna, performing arts. Terminy turnusów: od 04.07.2018 do 14.08.2018.

W szkole dostępny jest także program Young Business Leaders.

Zakwaterowanie:

W rezydencji szkolnej, osobne pomieszczenia dla chłopców i dziewcząt, opiekun dla każdego mieszkalnego segmentu, całodzienne wyżywienie i transfer z/na lotniska/o – w wyznaczonych dniach i godzinach.

Cena od 2 720 GBP za kurs na okres 2 tygodni z zakwaterowaniem na kampusie szkolnym z pełnym wyżywieniem, transferem z/na lotniska/o.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

 

Zapytaj o szczegóły