Wielka Brytania USA Irlandia Australia i Nowa Zelandia Kanada RPA Malta Ameryka Środkowa

Kursy angielskiego w Anglii

Jak szybko nauczyć się języka angielskiego? Najlepiej wśród rodowitych mieszkańców Wielkiej Brytanii. Londyn, Hastings, Oxford, Manchester, Wimbledon – to tylko niektóre miejsca kursów, jakie oferuje nasza agencja. Wybierając angielski w Anglii nasi kursanci nie tylko szybko przyswajają zasady języka, ale także poznają ciekawy kulturowo region.

Nauka i rozrywka, czyli przyjemne z pożytecznym – to główna zaleta naszych kursów języka angielskiego w Anglii. A ponadto: wyspecjalizowana kadra native speakerów, rodzinna atmosfera, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych i ciekawe miejsca do zwiedzania.

Organizujemy kursy wakacyjne, ogólne, biznesowe, specjalistyczne, dla nauczycieli i seniorów. Współpracujemy z wieloma szkołami w Wielkiej Brytanii, a podczas kursów służymy radą i pomocą. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i poziom zaawansowania na kursy angielskiego. W Anglii – ojczyźnie tego języka, odkryjecie fascynującą kulturę i przeżyjecie niesamowitą przygodę.

Szkoła w Anglii

Kursy angielskiego w Anglii to nie tylko efektywna nauka wśród rodowitych Brytyjczyków, od których można nauczyć się znacznie więcej niż od polskich lektorów w naszym rodzimym kraju, ale także niesamowita przygoda. Ciągły kontakt z językiem angielskim, nie tylko podczas zajęć lekcyjnych, ale w codziennych, życiowych sytuacjach przełamuje barierę, która występuje u wielu osób podczas mówienia, a także inspiruje do dalszego rozwijania językowych umiejętności. Efektywna nauka angielskiego połączona z miło spędzonym czasem wolnym może przynieść najlepsze efekty. Ludzki mózg szybciej przyswaja wiedzę w momencie, kiedy tego nie kontroluje, niż kiedy jest zmuszany do nauki. Interesujące zajęcia w ciągu dnia, które oferuje szkoła w Anglii, a także wycieczki w ciekawe miejsca i korzystanie z lokalnych atrakcji spowodują nieunikniony kontakt z ludźmi z różnych krajów.

Oprócz efektywniejszej nauki osoby korzystające z kursu będą mogły przeżyć niezapomniane wakacje i zawrzeć wiele nowych znajomości. Doświadczona i stale podnosząca swoje kwalifikacje kadra nauczycielska pomoże przyswoić wiedzę teoretyczną, którą będzie można poprzeć praktyką podczas korzystania z miejscowych rozrywek. Szkoła w Anglii pozwoli na zobaczenie nieznanych dotąd terenów, poznanie innej kultury oraz zwyczajów panujących w odległym miejscu.

Language Abroad poleca angielski w Anglii!

oferta_01
Oferta nr 01 Bournemouth
Bournemouth - kursy dla każdego - specjalistyczne, ogólne, dla osób starszych, wakacyjne, w miłej atmosferze nadmorskiego kurortu

oferta_02
Oferta nr 02 Wimbledon, Worthing, Oxford, Leeds
Wimbledon, Worthing, Oxford, Leeds – 30 lat doświadczenia, nagradzane standardy i przyjazna atmosfera. Motto szkoły: dbałość - doskonałość - sukces

oferta_03
Oferta nr 03 Brighton, Canterbury, Londyn, Cambridge
Cambridge i Canterbury – różnorodne kursy językowe, długoletnie doświadczenie, uczniowie z 120 krajów na świecie

oferta_05
Oferta nr 05 Paignton, Londyn
Nauka połączona z wypoczynkiem – Torbay – Angielska Riwiera. Nauka połączona ze zwiedzaniem - Londyn

oferta_13
Oferta nr 13 Hastings
Hastings – nadmorski kurort, dobra jakość za niewygórowaną cenę, małe, wielonarodowościowe grupy (5-8 osób)

oferta_16
Oferta nr 16 Bournemouth, Brighton, Cambridge, Edynburg, Londyn, Oxford
Bournemouth, Brighton, Cambridge, Edynburg, Londyn, Oksford - sukcesywna ocena postępów, doradztwo akademickie i zawodowe, wysoka jakość nauczania

oferta_59
Oferta nr 59 Bournemouth, Londyn, Oxford
Bournemouth, Londyn, Oksford - 50 lat doświadczenia, doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy, indywidualne podejście do studenta

oferta_90
Oferta nr 90 Edynburg
Szkocja to nie tylko kilt i dudy! Już dziś zapisz się na efektywny kurs języka angielskiego w stolicy kraju – Edynburgu

oferta_100
Oferta nr 100 Cambridge
Ośrodek organizuje wysokiej jakości kursy językowe i zachęca uczestników do nauki języka także poza lekcjami, w trakcie wycieczek i spędzania wolnego czasu. Motto szkoły brzmi: „Anglia jest naszą klasą”.

oferta_106
Oferta nr 106 Wimbledon
Nauka języka angielskiego w samym sercu Wimbledonu - szkoła oferująca duży wybór kursów językowych dla osób dorosłych – ogólne, dla nauczycieli, specjalistyczne

oferta_109
Oferta nr 109 Oxford, Cambridge, Londyn, Bristol
Szkoły, należące do jednej z największych światowych organizacji, założonej w 1973 roku.

oferta_131
Oferta nr 131 Bristol
Rodzinna szkoła została założona w 1969 roku, oferuje ogólne, intensywne oraz przygotowujące do egzaminów kursy językowe.

oferta_132
Oferta nr 132 Torquay
Torquay to piękna, nadmorska miejscowość z palmami na Angielskiej Riwierze. Posiada najcieplejszy klimat w Wielkiej Brytanii.

oferta_134
Oferta nr 143 Bournemouth
Rodzinna szkoła mieszcząca się w Charminster, dzielnicy Bournemouth - leżącym w hrabstwie Dorset, ok. 150 km na południowy zachód od Londynu.

oferta_151
Oferta nr 151 North Yorkshire
Szkoła od 1995 roku prowadzi wysokiej jakości kursy językowe, co poświadcza akredytacja British Council. Placówka odznacza się przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferą w szkole oraz nowoczesnymi udogodnieniami.

oferta_152
Oferta nr 152 East Sussex
Szkoła została założona w 1936 roku i posiada akredytację British Council. Ponadto jest członkiem Quality English oraz ILAC.

oferta_154
Oferta nr 154 Cheshire
Hrabstwo w północno-zachodniej Anglii przy granicy z Walią. Ośrodek został założony w 1976 roku i posiada akredytację British Council.

oferta_157
Oferta nr 157 Brighton
Szkoła założona w 1962 roku organizuje kursy językowe, które szkolą osoby posługujące się językiem w rożnych aspektach życia: praca, nauka, podróże itp.

oferta_158
Oferta nr 158 Portsmouth
Szkoła w Portsmouth została założona w 1985 roku, posiada akredytację British Council i specjalizuje się wielu rodzajach kursów językowych.

oferta_159
Oferta nr 159 Londyn
Niezależna szkoła języka angielskiego mieszcząca się w Londynie powstała w 1989 roku.