Kursy dla Biznesmenów i Menedżerów

Kursy dla Biznesmenów i Menedżerów


Opis Kursu
Więcej informacji

EKSKLUZYWNE KURSY JĘZYKOWE DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ, POPULARNY OŚRODEK W WINCHESTER OFERUJE INDYWIDUALNIE DOPASOWANE KURSY DLA BIZNESMENÓW I KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Opis:

Przepiękny, historyczny ośrodek w Winchester, w okręgu Hampshire oferuje kursy ekskluzywne dla kadry zarządzającej i kursantów z wysokimi wymaganiami. Szkoła prowadzona od 1971 roku może pochwalić się dużymi sukcesami w tego typu programach. W szkole kształcili się jedni z najlepszych konstruktorów i dyrektorów takich firm jak: BMW, Apple, Bosch, Nokia, Rolls Royce czy pracownicy firmy Saab oraz wielu innych znanych marek.
Ośrodek prowadzi zajęcia jedynie indywidualne z nauczycielem, biorąc pod uwagę te elementy, które według studenta wymagają większej pracy. Kursy mają tematykę dostosowaną wyłącznie do potrzeb uczestnika. Mogą to być konwersacje, komunikacja drogą telefoniczną czy elektroniczną, bądź organizacja spotkań biznesowych czy negocjacje w biznesie.

Kursy:

 • Option A: 8 lekcji indywidualnych z nauczycielem dziennie
 • Option B: 7 lekcji indywidualnych z nauczycielem + 1 lekcja self-study dziennie
 • Option C: 6 lekcji indywidualnych z nauczycielem + 2 lekcje self-study dziennie
 • Option D: 5 lekcji indywidualnych z nauczycielem + 3 lekcje self-study dziennie

Zakwaterowanie:

Ośrodek oferuje ekskluzywne zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym z łazienką w prywatnym budynku szkoły. Kursanci mają również zapewnione pełne wyżywienie dzienne, czyli 3 posiłki. Pokoje znajdują się na terenie szkoły, dlatego nie trzeba tracić czasu na dojazdy. Biorąc pod uwagę, że zajęcia odbywają się od rana do popołudnia, w zależności jak intensywności kursu, jest więcej czasu do wykorzystania na aktywny odpoczynek.
Szkoła znajduje się na 20-hektarowej powierzchni i może zaoferować bardzo urozmaicone zajęcia pozalekcyjne, takie jak:
 • golf z wykwalifikowanym trenerem
 • saunę
 • tenisa (są dostępne dwie nawierzchnie kortu)
 • tenisa stołowego
 • jazdę na rowerze
 • siłownię
Pobyt na kursie na okres 5 dni zaczyna się od 2 205 GBP. Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe opłaty: opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 70 PLN na tydzień pobytu.

W cenie kursu znajdują się:

 • wybrany kurs
 • test kwalifikacyjny
 • zakwaterowanie w ekskluzywnym pokoju z łazienką
 • pełne wyżywienie, 3 posiłki dziennie wraz z kawą czy herbatą
 • materiały do nauki
 • popołudniowe zajęcia rekreacyjne (wymienione powyżej)
 • wycieczka całodniowa w sobotę (pobyty dłuższe niż 1 tydzień)
 • transfer z i na wybrane lotniska/o Heathrow lub Gatwick
W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.
 

Firma Language Abroad pragnie zaoferować jedną z najlepszych szkół dla kadry zarządzającej oraz kursantów z wysokim poziomem językowym. Skorzystaj z proponowanego kursu, a my zaproponujemy specjalne warunki cenowe!

Oferta nr 109 Londyn

Opis:

Szkoła należąca do światowej organizacji, która specjalizuje się w kursach dla kadry zarządzającej, bądź bardzo ambitnych i zaawansowanych językowo studentów. Program kursu jest przygotowywany pod uczestnika, po uprzednich konsultacjach, zgodnie z oczekiwaniami, czyli tzw. "tailor made". Organizacja została założona w 1973 roku. Przez wiele lat do instytucji przyłączyły się szkoły z całego świata, między innymi z Wielkiej Brytanii, USA czy Australii. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z najlepszych uczelni, dzięki czemu poziom nauczania jest tam bardzo wysoki. Szkoła zlokalizowana jest w doskonałym miejscu, tuż przy modnej ulicy Oxford Street w Fritzovia, niedaleko Soho, siedziby BBC, a także British Museum. Nowoczesne, jasne i lekkie w wyglądzie centrum szkoleniowe (w stylu boutique) obejmuje 4 piętra - wykonane są ze szkła i drewna. Szkoła zaprojektowana jest z wielu stref przeznaczonych do nauki grupowej, jak i samodzielnej. W ośrodku znajduje się także kawiarnia w stylu penthouse oraz obszary "social" na dachu budynku, gdzie kursanci i nauczyciele mogą odpoczywać między zajęciami. Zachęcające wejście i foyer prowadzą krętymi schodami w dół budynku, znajduje się tam aula, pomieszczenie komputerowe i sala przeznaczona do debat. Przeszklone sale lekcyjne oraz komfortowe obszary z udogodnieniami do wideo-konferencji oraz WiFi stwarzają odpowiednie i stymulujące otoczenie do nauki.

Program:

- Kursy wyłącznie z lekcjami indywidualnymi w ilości 30, 25, 20, 15 i 10 godzin. Cena uzależniona jest od rodzaju kursu i rozpoczyna się od 1 725 GBP za tydzień. - Kursy w grupach 4-osobowych i 12-osobowych, z możliwością dołączenia lekcji indywidualnych do wyboru od 5, 7.5, 10 do 15 tygodniowo godzin. Cena uzależniona jest od ilości lekcji indywidualnych i rozpoczyna się od 1 400 GBP za tydzień. - Kursy zintegrowane: lekcje w grupach 4-osobowych i 12-osobowych + lekcje indywidualne w wymiarze 17.5 godzin. Cena za tydzień od 2 380 GBP.
Podane ceny dotyczą tygodniowego pobytu wraz z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej w pokoju 1-osobowym z dwoma posiłkami dziennie, dostępem do internetu i szkolnych multimediów, testem kwalifikacyjnym, materiałami do nauki oraz certyfikatem uczestnictwa w kursie. Na życzenie klienta dostępne są również inne opcje zakwaterowania. Cena nie zawiera przelotu do Wielkiej Brytanii. Dodatkowe koszta: bilet lotniczy, opłata operacyjna w wysokości 500 PLN oraz ubezpieczenie turystyczne ok. 70 PLN na tydzień pobytu.

EKSKLUZYWNY TRENING JĘZYKOWY POŁĄCZONY Z REKREACJĄ W WALIJSKIM DWORKU

Opis:

Celem programu jest stworzenie odpowiednich warunków, aby uczestnik całkowicie "zanurzył się" w języku i kulturze językowej. Lokalizacja: XVI-wieczny dworek położony 10 km. na wschód od Brecon, w urokliwym zakątku Walii, na terenie parku narodowego. Właściciele ośrodka zapraszają na szkolenia językowe połączone z zakwaterowaniem w dworku (pokoje z własnymi łazienkami), wyżywieniem oferowanym przez szefa kuchni i licznymi atrakcjami - na miejscu możliwość gry w golfa, jazdy konnej, wycieczek rowerowych, wędkowania, gry w tenisa, udziału w seansach filmowych itp. Kursy: Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzana jest szczegółowa analiza potrzeb uczestnika. Kursy kierowane są do biznesmenów, kadry zarządzającej i osób wymagających indywidualnego podejścia i wysokiej jakości szkolenia. Trenerzy językowi są obecni cały dzień, a uczestnicy mają dostęp do stanowiska multimedialnego dla potrzeb własnych.
 • Individual Course - 30 lekcji zajęć indywidualnych + 10 lekcji samodzielnej nauki z zastosowaniem multimediów w tygodniu,
 • Intensive Individual Course - 40 lekcji indywidualnych tygodniowo,
 • Combination Course - 20 lekcji w grupie + 10 lekcji indywidualnych + 10 lekcji samodzielnej nauki z zastosowaniem multimediów w tygodniu,
 • Intensive Combination Course - 20 lekcji w grupie + 20 lekcji indywidualnych w tygodniu.
Wszystkie kursy w opcji all inclusive. Cena od 4 050 GBP za Combination Course na okres 2 tygodni all inclusive. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.
 

Firma Language Abroad pragnie zaproponować ofertę specjalną dla osób, które są zainteresowane przystąpieniem do kursu językowego z osobą towarzyszącą lub współpracownikiem.

Opis:

Bardzo dobra szkoła, o wysokim standardzie, specjalizuje się w kursach dla kadry menedżerskiej i ambitnych osób, chce zachęcić klientów do uczestniczenia w kursie poprzez ofertę specjalną. Szkoła zlokalizowana jest w przepięknej miejscowości Worcester. Okolica jest cicha i spokojna, a zarazem malownicza. Idealne miejsce, aby się skupić na nauce, jak również odpocząć po zajęciach. Oferta polega na tym, że każda osoba która przystąpi do kursu z osoba towarzyszącą, zapłaci tylko 50% wartości kursu. Jeśli natomiast pojedzie jeszcze jedna osoba, koszt kursu pomniejszy się o kolejne 15%. Oferta obejmuje kursy w maju i czerwcu. Promocja obejmuje tylko koszt kursu podstawowego, ale klient może wybrać dowolny kurs (oferta nie dotyczy nie obejmuje zakwaterowania czy wpisowego). Szkoła oferuje zakwaterowanie różnego typu: rodziny goszczące o podwyższonym standardzie, apartamenty należące do szkoły czy hostele. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.
 

Firma Language Abroad pragnie zaproponować ofertę specjalną kursów dla biznesmenów czy menedżerów.

Opis:

Szkoła należąca do dużej światowej organizacji zaoferowała dla Language Abroad specjalna ofertę dla osób, które w krótkim czasie muszą podnieść swoje kwalifikacje w świecie biznesu czy innej specjalizacji. Wszystkie zajęcia prowadzone są w pięknym centrum biznesowym, będącym perłą architektury wiktoriańskiej. Szkoła znajduje się w Cheltenham, które ulokowane jest w samym centrum Anglii z dogodnym dostępem do takich miast jak Oxford (1 godzina drogi), Bristol (1 godzina). W mieście odbywają się corocznie konkursy Britain In Bloom (Brytania w kwiatach) oraz Festiwal Literatury. Ponadto dumą Cheltenham są jedyne w Wielkiej Brytanii naturalne wody alkaliczne.
Szkoła językowa zapewnia własne materiały szkoleniowe (książki itd.) Na jej terenie ponadto znajduje się piękny ogród, w którym można zrelaksować się czy powtórzyć materiały z zajęć. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Language Abroad.

  Zapytaj o szczegóły
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).