Całoroczne kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży w Anglii

Całoroczne kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży w Anglii


Opis Kursu
Więcej informacji

Całoroczne kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży w Anglii

Oferta nr 109

Szkoła należy do jednej z największych światowych organizacji, specjalizującej się w kursach intensywnych i bardzo intensywnych, posiadającej ośrodki w Wielkiej Brytanii i USA. Zajęcia w ośrodkach dla dzieci i młodzieży w hrabstwach Warwickshire i Berkshire odbywają się w małych grupach, placówka oferuje dużą ilość zajęć.

Lokalizacja:

Anglia - hrabstwa Warwikshire i Berkshire
Wiek uczestników:
7 - 13 lat (Warwickshire) - ustalone daty kursów w ciągu roku
13 - 17 lat (Berkshire) - możliwość przygotowanie do egzaminu IELTS

Kurs:
Intensywny kurs języka angielskiego obejmuje 22.5 lub 27 godzin tygodniowo w grupie maks. 8-osobowej (poza latem grupy są 2 lub 6-osobowe). Lekcje trwają od poniedziałku do piątku.
W każdym tygodniu uczniowie biorą udział w dyskusjach, prezentacjach, pracy zespołowej. Program zawiera lekcje, które koncentrują się na umiejętnościach doskonalących wymowę, słuchaniu ze zrozumieniem, czytaniu i pisaniu, rozumieniu gramatycznych struktur języka. Program stymuluje i stawia przed uczniami nowe zadania, poszerzając ich wiedzę i umiejętności. Przyjazd w niedzielę, kurs rozpoczyna się w poniedziałek, wyjazd w sobotę.
Dostępne przedmioty:

 • Maths
 • Economics
 • History
 • Geography
 • General Science
 • Philosophy
 • Politics
 • Ethical Issues
 • Great Thinkers
 • Critique
 • Media
 • Future Choices

Długość kursu:
od 1 do 52 tygodni (poza kursem dla dzieci wieku 7-13 lat - ustalone daty kursów).

Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie w rezydencji szkolnej w pokojach z łazienkami. Pełne wyżywienie (codziennie 3 posiłki).

Zajęcia pozalekcyjne, wycieczki:
pływanie, piłka nożna, koszykówka, krykiet, badminton, fotografia, uprawianie ogrodu, projketowanie mody, kręgle, dyskoteki, poszukiwanie skarbów, barbecue.
Wycieczki - całodniowa w sobotę, np. Oxford, Stratford Upon Avon, zamek w Warwick.

Cena:
Od 1 625 GBP – tygodniowy kurs intensywny w grupie maks. 8-osobowej w wymiarze 27 godzin tygodniowo z zakwaterowaniem w rezydencji szkolnej z prywatną łazienką z pełnym wyżywieniem (codziennie śniadanie, lunch i obiadokolacja). Cena kursu zawiera: materiały do nauki, certyfikat uczestnictwa w kursie, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, program zajęć pozalekcyjnych (w tym wycieczki), transfer z/na lotniska/o.

Dodatkowe opłaty: ubezpieczenie turystyczne, opłata operacyjna, bilet lotniczy.

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).