KURSY JĘZYKOWE ON-LINE

KURSY JĘZYKOWE ON-LINE


Opis Kursu
W trudnych czasach szkoły językowe na całym świecie przychodzą z ofertą kursów językowych on-line. Language Abroad pomaga w doborze najlepszego programu językowego dla indywidualnego klienta, oferowanego przez sprawdzone, akredytowane ośrodki. Nauczyciele to doświadczeni profesjonaliści. Wśród wielu opcji są kursy języka angielskiego proponowane przez szkoły w Wielkiej Brytanii i USA, a także niemieckiego przez ośrodki w Niemczech lub Austrii, oraz pozostałe – kursy francuskiego, włoskiego czy hiszpańskiego. Poniżej przykładowe oferty kursów języka angielskiego online w szkołach w Anglii.
Oferta nr 16
Indywidualne, elastyczne i motywujące kursy online na wszystkich poziomach. Kursanci mogą wybrać 25 godzin nauki online tygodniowo w grupie lub 5 godzin nauki online tygodniowo indywidualnie, wraz z dostępem do internetowej platformy społeczności edukacyjnej. Dzięki użyciu najnowocześniejszych urządzeń cyfrowych, kurs zaspokoi potrzeby każdego, kto chce poprawić swój angielski z powodów osobistych, zawodowych lub akademickich. Szkoła zapewnia cotygodniowy coaching, porady dotyczące samodzielnej nauki i dodatkowe ćwiczenia językowe. Kursy są elastyczne, co pozwala je dopasować do codziennych czynności i obowiązków zawodowych. Ponadto kurs umożliwia również dostęp do internetowego portalu dyskusyjnego do rozwijania umiejętności interpersonalnych online z nauczycielami i innymi kursantami.
Szkoła
Szkoła została założona w 1964 roku; ośrodki posiadają akredytację British Council i należą do English UK oraz Education UK.
Lokalizacja
Bournemouth, Brighton, Cambridge, Edynburg, Londyn i Oxford.
Wiek kursantów
16+
Poziomy znajomości języka
Beginner – Advanced
Kursy
W trakcie kursu można skoncentrować się na wybranych sesjach: trening umiejętności – samodzielne uczenie się w następujących obszarach: wymowa, mówienie, pisanie, słownictwo i angielski biznesowy / dokładność gramatyczna – dokładność i płynność komunikacji w języku angielskim, zwiększenie pewności siebie / wiedza dla globalnej społeczności – rozwój kompetencji językowych i skutecznej komunikacji w globalnej społeczności / koncentracja na języku –  rozwój techniki czytania, słuchania i pisania, ze szczególnym uwzględnieniem egzaminów, takich jak egzaminy IELTS i Cambridge / warsztaty dotyczące mówienia – komunikowanie się elokwentnie i przekonująco, odgrywanie ról z nauczycielem i zadania związane z wykonaniem wideo.
 • 25 godzin online tygodniowo (10 godzin w grupie + 15 godzin nadzorowanej nauki przez nauczyciela).  W grupie jest maks. 12 osób. 1 godzina = 60 minut.
  Cena za 2-tygodniowy kurs od 924 GBP.
 • 7 godzin godzin online tygodniowo (5 godzin indywidualnie + 2,5 godzin nadzorowanej nauki przez nauczyciela). 1 godzina = 60 minut.
  Cena za 2-tygodniowy kurs od 924 GBP.

Oferta nr 132
Doświadczeni nauczyciele posiadają kwalifikacje Cambridge CELTA lub DELTA. Materiały do nauki są wysyłane do kursanta przed rozpoczęciem kursu; lekcje mogą zostać nagrane do ponownego odtworzenia.  Test na wstępie, certyfikat uczestnictwa i raport po zakończonym kursie są w cenie.
Szkoła
Szkoła posiada akredytację British Council, należy do English UK, Business i Young Learners English UK oraz IALC.
Lokalizacja
hrabstwo Devon
 
Wiek kursantów
18+ / 30+
Poziomy znajomości języka
Beginner – Advanced

Kursy
Kompleksowa praktyka umiejętności: słuchanie, mówienie, pisanie, czytanie. Program samokształcenia i wskazówki dotyczące przyszłej nauki. Informacje zwrotne odnośnie samodzielnej nauki.
 • 10 godzin online tygodniowo w grupie maks. 4-osobowej – ogólny lub biznesowy angielski, rozwijający wszystkie aspekty komunikacji oraz gramatykę i wymowę. 1 godzina = 60 minut. Wiek: 30+.
  Cena za 2-tygodniowy kurs od 350 GBP.
 • 10 godzin online tygodniowo w grupie maks. 12-osobowej – ogólny angielski, rozwijający mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, słownictwo i wymowę. 1 godzina = 60 minut. Wiek: 18+.
  Cena za 2-tygodniowy kurs od 160 GBP.
 • 10 godzin online tygodniowo indywidualnie. Kurs dopasowany do kursanta, po przeanalizowaniu przez nauczyciela jego potrzeb, „szyty na miarę”. Może dotyczyć np. następującej tematyki: prawo, medycyna, inżynieria, biznes, trening dla nauczycieli. 1 godzina = 60 minut.
  Cena za 2-tygodniowy kurs od 690 GBP. 
 • 10 godzin online tygodniowo w grupie maks. 12-osobowej – przygotowanie do egzaminu IELTS lub BEC; przegląd kluczowych zagadnień gramatycznych, rozwijanie umiejętności pisania oraz słownictwa, opanowanie technik egzaminacyjnych. 1 godzina = 60 minut. Wiek: 18+.
  Cena za 2-tygodniowy kurs od 160 GBP.

 

 

Zapytaj o szczegóły
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Language Abroad Kursy Językowe - Halina Juszczyk z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Przemysłowej 1. Możesz się z nami skontaktować pod wskazane na stronie internetowej numery telefonów. Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy bądź imię, nazwisko, adres mailowy i telefon. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy o współpracy. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych).